Okunma

Arkadaşını Getirene Yüzlerce Kısa Mesaj


01 Haziran 2009 Pazartesi 08:13
Arkadaşını Getirene Yüzlerce Kısa Mesaj

Avea, HerYöne Sınırsız Tarifesi’ni kullananları daha da arttırmak için bir kampanya başlatıyor. Kampanya ile HerYöne Sınırsız Tarifesi’ndeki aboneler, Avea’ya HerYöne Sınırsız Tarifesi’nden faydalanmak üzere yeni abone getirdikleri takdirde, hem kendileri hem de getirdikleri arkadaşları için 500’er kısa mesaj hediye kazanıyor.


Kampanyaya davet edenlerle katılanlar 500 kısa mesaj kazanıyor.

Kampanyaya katılan ilk 25 bin Avea abonesi, 27 Ağustos 2009 tarihine kadar geçerli olan kampanya sayesinde kazandıkları ücretsiz SMS’ler ile 30 gün boyunca dilediği gibi mesajlaşabiliyor.

:: 30 günde yaklaşık kaç kısa mesaj gönderiyorsunuz?

Bilgi için: Avea
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkadaşını Getirene Yüzlerce Kısa Mesaj konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkadaşını Getirene Yüzlerce Kısa Mesaj ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkadaşını Getirene Yüzlerce Kısa Mesaj ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "