Okunma

Arkham City’e Yeni Haritalar Geliyor


22 Aralık 2011 Perşembe 05:30
Arkham City’e Yeni Haritalar Geliyor

Rocksteady Studios, Batman: Arkham City için oyunun içerisinde bulunan haritaları yetersiz bulmuş olacak ki, oyunculara yepyeni haritaları sunmaya karar vermiş.

Yeni pakedin içerisinde The Joker’s Carnival Challenge, The Iceberg Lounge Challenge ve yepyeni bir görünmez avcıya sahip Challenge haritası; The Batcave yer alıyor.

Yeni haritalarda düşmanları çeşitli kombinasyonlarla döverek çeşitli zorluk seviyelerinde görevleri yerine getireceğiz. En iyisi videoya bir göz atın ve ne demek istediğimizi anlayın.

Keyifli seyirler.

:: Yeni haritaları beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Arkham City’e Yeni Haritalar Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arkham City’e Yeni Haritalar Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arkham City’e Yeni Haritalar Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "