Valve, Artifact 2.0’ın geliştirmesini sonlandırdı


05 Mart 2021 Cuma 13:55
ABONE OL
Valve, Artifact 2.0’ın geliştirmesini sonlandırdı

Valve tarafından geliştirilen ve Dota kart oyununun yenilenmiş bir versiyonu olan Atifact 2.0’ın geliştirilmesinin durdurulduğu firma tarafından duyuruldu. İlk olarak 2018’de yüksek bir beklentiyle piyasaya sürülen Artifact’ın ardından Mart 2020’de Artifact 2.0 geliştirilmeye başlanmıştı.

Artifact 2.0 artık geliştirilmeyecek

Valve tarafından yapılan açıklamada, “Oyun tarafı hedeflerimizin çoğunu makul ölçüde gerçekleştirmiş ve bundan memnun kalmış olsak da, aktif oyuncu sayılarını şu anda geliştirmeyi haklı kılacak bir düzeye çıkarma konusunda başarı elde edemedik. Bu nedenle, Artifact 2.0 Beta’da geliştirmeyi durdurmak için zor bir karar verdik” ifadeleri kullanıldı.

artifact-2-0-gelistirilmesi-valve-tarafindan-sonlandirildi

Oyuncular artık Artifact Classic ya da Artifact Foundry olarak adlandırılan Artifact 2.0 beta sürümünü ücretsiz olarak indirebilecek. Ancak her iki sürümde de başka bir güncelleme yapılmayacak. Valve ayrıca, “Teknik olarak Artifact Foundry  bitmemiş bir ürün olmaya devam ediyor. Ancak eksik olanın çoğu sanatsal parçalar, temel olan oyun burada. Her iki oyun da oynanabilir olmaya devam edecek. Ancak başka oyun göndermeleri planlamıyoruz” dedi.

Artifact Classic’e aşağıdaki değişiklikler yapılacak:

Oyun herkesin oynaması için ücretsiz olacak. Tüm oyuncular her kartı ücretsiz alacak ve paket satın almak ortadan kalkacak. Ücretli oyuncuların mevcut kartları, pazarlanabilir olmaya devam edecek özel Collector’s Edition’a dönüştürülecek. Marketplace entegrasyonu oyundan kaldırılacak. Ücretli eklenti bültenleri kaldırılacak. Oyun için ödeme yapan müşteriler, oynadıkları için Collector’s Edition kartlarının paketlerini kazanmaya devam edecek. Oyunu ücretsiz alan oyunculara bu imkan kapalı olacak.

Artifact Foundry’de ise şu değişiklikler yapılacak:

Oyun herkesin oynaması için ücretsiz olacak ve oyuncular oyunu oynayarak kartlara erişim sağlayacak. Tüm kartlar bu şekilde kazanılacak. Hiçbir kart veya paket satılmayacak ve pazarlanamayacak. 
yazarErman Ciğerim

1995 yılında doğdu. Gazetecilik bölümü mezunu. Çok sevdiği teknoloji editörlüğü kariyerini ShiftDelete.Net'te devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Valve, Artifact 2.0’ın geliştirmesini sonlandırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Valve, Artifact 2.0’ın geliştirmesini sonlandırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Valve, Artifact 2.0’ın geliştirmesini sonlandırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  2. 2 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  3. 3 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  4. 4 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  5. 5 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  6. 6 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  7. 7 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  8. 8 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  9. 9 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  10. 10 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!