KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı


12 Haziran 2019 Çarşamba 11:53
KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı

Günümüzde işletmelerin hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarını karşılaması için kablosuz internet çözümlerine önem vermesi gerekiyor. Aruba Instant On çözümü ile küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Aruba Instant On tanıtıldı

Günümüzde bulut uygulamalarının ve mobil cihazların kullanımının artması, küçük işletmeler için de kesintisiz bir kablosuz internet bağlantısı ihtiyacını ortaya çıkarıyor. IDC tarafından yapılan araştırmaya göre, KOBİ’lerin 2023 yılına kadarki hedeflerinde dijital dönüşüm ilk sırada yer alıyor.

Küçük işletmelere hitap eden yeni Aruba Instant On ailesi tanıtıldı. Ailedeki ürünler iç ve dış mekanda çalışabilen, yüksek hızda kablosuz bağlantı noktaları sunmasıyla öne çıkıyor. 802.11ac Wave 2 teknolojisine sahip Instant On portföyü, Aruba’nın iş dünyası için geliştirdiği çözümleri bir araya getiriyor.

Instant On ailesinde mobil aplikasyon veya bulut tabanlı web portalı üzerinden iki yönetim modu bulunuyor. Ayrıca, WPA2 / WPA3 gibi kimlik doğrulama protokolleri destekleniyor. Instant On ailesi aynı zamanda Smart Mesh teknolojisi ile kablosuz bağlantının zorlandığı noktalara genişleyebiliyor.

Aruba Instant On erişim noktaları, Temmuz ayının başında gönderime başlanıp, 119 dolarlık liste fiyatıyla satışa sunulacak.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    " KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "