Okunma

Assassin’s Creed 2’nin Avrupa Rötarı


12 Haziran 2009 Cuma 11:15
Assassin’s Creed 2’nin Avrupa Rötarı

Yayınlanan videolar ile beraber iyice beklentilerin arttığı Assassin’s Creed 2 hakkında kötü bir haber geldi. 17 Kasım olarak açıklanan çıkış tarihi, Avrupa için ileriye atıldı. Ezio adındaki bir suikastçıyı kontrol ettiğimiz yeni yapım, 20 Kasım’da Avrupa’da raflarda olacak. Ubisoft tarafından doğrulanan bu ufak ertelemenin nedeni belirtilmedi.


Yeni oyunda artık sulardan korkmamıza gerek kalmayacak. Zira artık yüzebiliyoruz.

İlk Assassin’s Creed’in aksine, bu kez 1486’da Venedik’de suikastlarımızı yapacağımız oyunda, o dönem 30’lu yaşlarında olan Leonardo Da Vinci’nin uçma makinesi gibi tasarımlarını kullanabileceğiz.  PC, X360 ve PS3 için geliştirilen oyun, Ezio adlı karakteri yöneterek, Niccolò Machiavelli, Caterina Sforza ve Lorenzo de Medici gibi gerçekte yaşamış kişilerle karşılaşacağız.

:: Sizce ilk Assassin’s Creed’in eksileri nelerdi? Yeni oyunda bu eksilerin düzeldiğine inanıyor musunuz?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Assassin’s Creed 2’nin Avrupa Rötarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed 2’nin Avrupa Rötarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed 2’nin Avrupa Rötarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "