Okunma

Assassin’s Creed 2’nin Yapımcı Günlüğü


08 Temmuz 2009 Çarşamba 07:32
Assassin’s Creed 2’nin Yapımcı Günlüğü

Satışa sunulan ilk oyunuyla büyük yankı uyandıran Assassin’s Creed’in devamı için, fan’lar çoktan takvim yapraklarına çentik atmaya başladı. Herhangi bir ertelemeye tabi tutulmazsa önümüzdeki kasım ayında raflarda yer bulacak olan oyun için videolar yayınlanmaya devam ediyor. “Assassin’s Creed 2 Yapımcı Günlüğü Bölüm 1” adlı videoda, Ubisoft Montreal Stüdyoları‘na kapanmış geliştirici ekibin yorumlarıyla yeni oyunu tanıyoruz.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11094/t_assassinsc2_devd_pt1_doc.flv#

Yayınlanan videoda, oyunla ilgili birkaç yeni enstantane görebileceğiniz gibi, ayrıca yöneteceğimiz karakter olan Ezio’nun marifetleriyle ilgili fikir sahibi de olabileceksiniz. Grafiklerin oldukça göze hoş geldiği yapımın tamamı 1486 Venedik’inde geçiyor.

:: Assassin’s Creed’i mi, yoksa Prince of Persia’yı mı tercih edersiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Assassin’s Creed 2’nin Yapımcı Günlüğü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed 2’nin Yapımcı Günlüğü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed 2’nin Yapımcı Günlüğü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "