Okunma

Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler


07 Kasım 2015 Cumartesi 18:00
Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler

Ubisoft‘un Hollywood şirketlerinden desteksiz ve kendi imkanlarıyla çekimlerine devam ettirdiği Assassin’s Creed filmi için gün geçtikte beklentiler artmaya devam ediyor.

İspanya, Malta ve Londra bölgelerinde tüm hızıyla çekimlerine devam edilen film için yayınlanan set görüntülerine baktığımızda serideki oyunlarla ilgili birçok objeye rastlamak mümkün.

:: AC: Syndicate Sistem Gereksinimleri

AC Filminin Bütçesi Dudak Uçuklatıyor

Film için yayınlanan önceki set görüntülerinde sadece çekim bölgelerine yer verilirken şimdi ki paylaşılan görsellerde ise oyunlarda da karşımıza çıkan Tapınak Savaşçılarının silahları gözükmekte.

Assassin’s Creed filmi için 150 milyon dolarlık bütçe

Filmde ana suikastçimiz Callum Lynch‘i canlandıracak olan Michael Fassbander‘ın yanı sıra Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams ve Ariana Labed gibi isimleri göreceğimiz Assassin’s Creed filmi için toplamda 150-200 milyon dolar gibi bir bütçe ayrılmış durumda. 

15-11/07/assassins_creed_the_movie_promo.jpg

21 Aralık 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak Assassin’s Creed filmi için yayınlanan yeni set görüntülerine sayfalardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

15-11/07/ac2.jpg

15-11/07/ac.jpg

15-11/07/ac3.jpg

:: Assassin’s Creed filminden beklentileriniz neler?
yazarSerkan Levent

Yaklaşık beş yıldır oyun editörlüğü yapmakta ve tam bir geek. Önemli oyun organizasyonlarında yer alan Serkan, oyun ve donanım haberleriyle ShiftDelete.Net'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu filmde kesin Altair Ibn'l Ahad ı oynayacaklar

 2. SDN Okuru dedi ki:

  oha 1 sene var

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Helal olsun Ubisoft'a. Fransız her yıl suyunun suyunun suyunu çıkardığı, kalitesini gitgide düşürdüğü AC den her türlü para kazanmayı bildi…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Da Vinci's Demons da bunun yüzünden bitti kesin. Ama değer.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Oyundan sonra film oldu, helal olsun

" Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed Filminden Yeni Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "