Okunma

Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı?


12 Kasım 2014 Çarşamba 13:47
Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı?

Vatan Bilgisayar Topkapı mağazası içinde özel olarak kurulacak etkinlik oyun alanında oyuncular; Casper Nivana’nın GeForce GTX 760 grafik işlemcili D900 model yeni oyun bilgisayarlarının etkileyici grafik performansı ile,  yılın en çok beklenen ve en iddialı oyunlarından biri olan Assasin’s Creed Unity’i Türkiye’deki satış tarihinden önce oynama fırsatını bulacaklar.

Aynı zamanda ARAL’dan orjinal Assasins’s Creed Unity  figürleri, mühür setleri, sweatshirtleri, özel kalem setleri, tshirtleri, defterleri, bereleri ve anahtarlıkları; NVIDIA’dan da sırt çantaları, bardaklar, şapkalar, defterler  gibi orjinal hediyelerin verileceği, profesyonel Assassin’s Creed Cosplay’lerinin de katılacağı bu oyun dolu etkinliğe tüm oyun severler davetli.

Etkinliğin yapılacağı:

Gün: 13 KASIM 2014, Perşembe
Yer: VATAN Bilgisayar Topkapı
Saat: 18.00-22.00

:: Assassin’s Creed Unity’i merak ediyor musunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı?”

 1. intricate dedi ki:

  Bu oyunun minimum sitem gereksinimleri çok yüksek ya… Minimum 2GB HD7970 ekran kartý istiyor… kaç kiþi oynayabilecek bunu… Ben ekran kartýndan oynayamam büyük ihtimal…

 2. seyhmus21 dedi ki:

  Oyundaki en büyük sýkýntý oyunun aniden kilitlenip sonra geri açýlmasý.Halktan bazýlarýný sokakta giderken yukarýlarda merdiven çýkarken görü***** sanki full halini deðilde beta sürümünü oynuyormuþ gibi hissediyorum
  Not

 3. edox dedi ki:

  Subzero0* Nickli Üyeden Alýntý:
  Far cry gibi harika bir oyunun yapýmcýsýnýn ubisoft olduðunu unutmayýn bu sadece assasin creed için geçerli

  Bu ubisoft’un optimizasyon özürlü oldugunu ***** />

  Yakin zamanda cikardigi oyunlarin %70i sorunluydu.

  Assassins Creed haricinde daha bir sürü oyun var. Tek oyundan yola cikarak söylemiyoruz bunu.

 4. stinghardyzz dedi ki:

  haklýsýnýz ben unýty býr kenara koyiyim boþazaman harcamýyým black flag bitirmemiþtim onu bitiriyim türkçe yamasýda varken

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Benim latop oyunu kaldiriyor hemde graphics Yuksek oyniyom hic sorun yok!

 6. edox dedi ki:

  Bosuna ubifail demiyorlar.

 7. alig_6 dedi ki:

  Ubisoft bir an önce Prince Of Persia serisine odaklanmalý.

 8. basbeLasý dedi ki:

  Beklenen oldu. ubisoft’un hisseleri düþmeye baþladý. Daha beter olmasý dileð***** />

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Oyun guzelde sistemgereksinimi ucuk sacma yani nasil gtx 680 minimum olur ya sanki gtx 460 der gibi kim oynucak akici sekilde merak ediyorum

 10. SDN Okuru dedi ki:

  oyun berbatmış steam deki yorumlara göre

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Daha yazin 1700 e kasa topladim ekran karti kaldirmiyo yol bole bisi hepinizin anasini sikim

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Optimizasyon cop diyorlar. 760 altından kalkabilrcekmi?

 13. basbeLasý dedi ki:

  Paragöz ve optimizasyon özürlü ubisoft yine optimizasyonda beceriksizliðini ortaya koymuþ. Oyunun PS4 ve Xbox One sürümü kasým kasýlýyor. Oyun 15-20 FPS ye kadar düþüyor. Oyunun PC sürümünde de FPS düþüþleri ve birçok teknik sorun var. Neden tarihin en çok sistem isteyen oyunu olduðu þimdi daha iyi anlaþýlýyor. ubisoft bitmemiþ oyunu pisaya sürdü oyunda optimizasyon diye bir þey yok. iki konsolda da teknik özellikleri ayný olan oyun donaným olarak Xbox One’dan daha üstün olan PS4’te daha düþük FPS de çalýþýyor. Microsoft parayý basmýþ. Watch dogs oyunu da videolar da çok iyi görünüyordu ancak piyasaya çýktýðýnda gösterilen videolarla alakasý bile yoktu ayný þeyi yine yapmýþ. Ýncelemerde de oyunun patladýðý açýkça ortada. Beceriksiz ubisoft gitsin Rockstar Games’ten optimizasyoýn dersi alsýn.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Minimum sistem gereksinimi 680 ama etkinlik 760 ile yapılıyor 😀

" Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed Unity Oynamak İsteyen Var Mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "