Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi


16 Kasım 2020 Pazartesi 17:20
Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi

Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi için ne yapmamız gerekiyor ? Oyun çıkalı neredeyse 1 hafta oldu ve birçok oyuncu oyun içi paramız olan gümüş konusunda sıkıntı çekiyor. Oyundaki ekonomi dengesi çok iyi sağlanmış durumda, gümüşe çok ihtiyacınız olan durumlar olabiliyor bu yüzden görevlere gitmektense sağda solda kendinizi gümüş arayarak bulabiliyorsunuz. Göstereceğim bu yöntemle kısa bir sürede binlerce gümüş kazanabileceksiniz.

Assassin’s Creed Valhalla’da nasıl hızlı bir şekilde gümüş kasılır ?

Gümüş kazanmanın en kısa yöntemi balık avlamaktan geçiyor. Oyunda iki türlü balık avlayabilirsiniz. İlki, yerleşim yerinizdeki Fish Hunt‘ı geliştirerek kalıcı bir olta elde ediyorsunuz. Bu oltayı kullanarak balık avlayabilirsiniz ki bu çok sıkıcı bir süreç. İkincisi, elinize yay alıp suyun üzerinden balıkları vurup toplayabilirsiniz. Bu da uzun sürüyor ve gerçekten iyi bir nişan alma yeteneği istiyor. Tüm bunların yerine daha kısa sürecek bir balık avlama yöntemi bulunuyor.

Öncelikle East Anglia‘daki Northwic kentinde bulunan iskeleye hızlı seyahat ediyoruz. Hızlı seyahatten sonra tam karşımızda bulunan suya giriyoruz.

Burada Odin Sight‘ımızı kullanıp sudaki balıkları kısa bir süreliğine görebiliyoruz. Suda yapmamız gereken iki şey bulunuyor. İlki, üstümüzdeki tüm zırh setini ve yayımızı çıkarıyoruz.

Burada zırh setini çıkarmamızdaki asıl amaç Eivor’u hafifletip staminasının daha uzun süre kullanmasını sağlamak. Oyunda bulunan ağırlık mekaniği yüzünden karakter ağırlaştıkça staminası daha çabuk tükeniyor. İkincisi, iki elimize de mızrak alıyoruz. İki elimize mızrak alabilmemiz için Heavy Dual Wield yeteneğini açmamız gerekiyor. Ayrıca Auto-Loot yeteneğini almak size oldukça fazla zaman kazandıracaktır. Auto-Loot sayesinde öldürdüğünüz balıkları otomatik bir şekilde toplayabileceksiniz.

Nehirdeki balıkların tamamını topladığınızda yerleşim yerimize dönüp isterseniz Fish Hunt‘a gidip eksik balıkları verebilirsiniz, bunu yaparak değerli ödülleri alabilirsiniz. Ya da yerleşim yerindeki Merchant‘a gidip tüm balıkları satabilirsiniz.

Bu işlemi tekrarlıyoruz ve kısa sürede binlerce gümüşe sahip oluyoruz. Yerleşim yerine döndüğümüz için balıklar tekrar ortaya çıkıyor. Balıklar tükendikçe yerleşim yerine tekrar dönmeniz yeterli olacaktır.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Cheat engine sunar.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Dövüş mekaniği çöp olduktan sonra milyonlarca gümüş toplasan noluuuuuuur toplamasan nolur!

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Demekki herkese göre çöp değilmiş

  2. Ziyaretçi dedi ki:

   Dövüş mekaniği çöp diyen arkadas Sen iyisini yapta satın alıp oynayalım

" Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed Valhalla hızlı gümüş kasma yöntemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik! iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik!
 2. 2 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
 3. 3 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
 4. 4 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
 5. 5 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
 6. 6 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
 7. 7 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
 8. 8 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
 9. 9 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
 10. 10 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?