Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk büyük genişlemesi ertelendi


15 Nisan 2021 Perşembe 15:05
ABONE OL
Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk büyük genişlemesi ertelendi

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla ‘nın ilk büyük genişlemesini 13 Mayıs‘a erteledi. Valhalla’nın beklenen güncellemesi Wrath of the Druids, beklenenden birkaç hafta sonra çıkacak.

Ubisoft, 29 Nisan‘da satışa sunulması gereken yükseltmenin ertelemesini Twitter hesabından duyurdu. Video oyunu geliştiricisi “daha rafine bir deneyim sunmak için” yayın tarihini geri çektiğini açıkladı. Geliştirici aynı zamanda geliştirme sürecine şeffaflık sağlayan bir makale yayınlama sözü de verdi.

Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları bir kez daha hayal kırıklığına uğradı

Ubisoft, genişlemenin sunumunu neden geciktirdiğini açıklamadı. Ancak platformlardaki birçok Assassin’s Creed Valhalla oyuncusunun ‘buggy’ deneyiminden şikayet ettiğini belirtmekte fayda var.

Bazı oyuncular yalnızca bir veya iki hatayla karşılaştığını bildirirken, bazı oyuncular sık sık çökmelerle ve ilerleme kaydetmelerini engelleyen diğer önemli sorunlarla karşılaşmaya devam ediyor.

PC Gamer yaşanan bu problemle alakalı, geliştiricinin geçen ay Ostara Festivali sezonluk etkinliğinin bazı kısımlarını kaldırmak zorunda kaldığını, çünkü bunların oyunun çökmesine neden olduğunu belirtiyor.

Wrath of the Druids genişleme paketi, Children of Danu adlı eski bir druid kültünü avlarken İrlanda ormanlarını keşfetmenizi sağlayacak. Ayrıca genişlemenin AC Valhalla’nın sezonluk bilet fiyatına dahil olduğunu belirtelim. Ancak bağımsız olarak da satın alınabilecek.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk büyük genişlemesi ertelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk büyük genişlemesi ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk büyük genişlemesi ertelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Redmi AirDots 3 elimizde! Fiyatını hak ediyor mu? Redmi AirDots 3 elimizde! Fiyatını hak ediyor mu?
  2. 2 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  3. 3 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  4. 4 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  5. 5 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  6. 6 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  7. 7 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  8. 8 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  9. 9 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  10. 10 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?