Astro’nun mobil oyunculara yönelik ilk kulaklığı!


01 Ekim 2020 Perşembe 11:30
Astro’nun mobil oyunculara yönelik ilk kulaklığı!

Logitech’e bağlı Astro Gaming, mobil oyunculara yönelik ilk kablolu ve kulak içi kulaklığını tanıttı. Şu dönemde mobil oyunların inanılmaz yükselişine şahitlik ediyoruz. Bu kapsamda da mobil oyunculara yönelik ekipmanlar da çeşitlenmeye başlıyor. Astro genellikle kulak üstü formdaki kulaklıklarıyla kullanıcıların karşısına çıkarken, şimdi farklı bir yol izlemeye karar veriyor. Astro A03 kulaklık bu noktada karşımıza çıkıyor. Peki, Astro mobil oyuncu kulaklığı özellikleri nasıl?

Astro mobil oyuncu kulaklığı özellikleri

Mobil ve konsol oyunları için özel olarak tasarlanan A03 modelinde iki ayrı sürücü kullanılıyor. Bunlar sayesinde geleneksel kulaklıklardan daha farklı olduğu söylenen kulaklıkta, yer alan sürücülerden birinin bas seslere, bir diğerinin ise orta ve yüksek seslere odaklandığı aktarılıyor. Bu mimari sayesinde oyunda yer alan ses ortamlarının her ayrıntısı ortaya çıkabiliyor.

Astro A03 kulaklik-astro-mobil-oyuncu-kulakligi-ozellikleri-00

Tasarımsal olarak çok detaya sahip olmayan bu kulaklıklar, iki renk seçeneği ile geliyor. Birisi kablosu beyaz ve detayları mor olan, bir diğeri ise kablosu lacivert ve detayları kırmızı olan. Bu kulaklığın en büyük avantajı bütün platformlarla uyumlu bir şekilde çalışması.

Mobil oyunculara seslenen Astro A03 kulaklık, 3,5 mm bir çıkışa sahip bu sayede, PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ya da Switch Lite gibi mevcut tüm platformların yanı sıra Android ve iOS cihazlar ile de uyumlu olduğu özellikle belirtiliyor. Bir de USB-C veya Lightning’den 3,5 mm’ye dönüştürülebiliyor. Kulaklığın fiyatı ise 49,99 dolar.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Astro’nun mobil oyunculara yönelik ilk kulaklığı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Astro’nun mobil oyunculara yönelik ilk kulaklığı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Astro’nun mobil oyunculara yönelik ilk kulaklığı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!