Okunma

Asura’s Wrath’ın İlk Beş Dakikası


21 Şubat 2012 Salı 08:30
Asura’s Wrath’ın İlk Beş Dakikası

Capcom‘un “Button Masher” yapımı Asura’s Wrath’ın konsollarımızla buluşmasına yalnızca üç gün kaldı. 24 Şubat tarihinde tüm Avrupa’da satışa sunulacak olan Asura’s Wrath‘ın ilk beş dakikası da internette dolaşmaya şimdiden başladı.

Eğer Asura’s Wrath‘ın nasıl olacağını merak ediyorsanız, yapımın ilk beş dakikasını içeren bu oynanış görüntülerini izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

God of War benzeri oynanışı fakar oldukça farklı dövüş sistemi ile birlikte Asura’s Wrath konsollar için oldukça kaliteli bir yapım olacağa benziyor.

http://www.youtube.com/v/P4AbDbbLmfA?version=3&hl=en_US

:: Asura’s Wrath’ı beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Asura’s Wrath’ın İlk Beş Dakikası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Asura’s Wrath’ın İlk Beş Dakikası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Asura’s Wrath’ın İlk Beş Dakikası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "