Okunma

ASUS Anakart Ailesini Genişletiyor


15 Eylül 2009 Salı 10:39
ASUS Anakart Ailesini Genişletiyor

Intel’in yeni P55 yongasetini taşıyan bu iki anakart, oyunculara ve overclock meraklılarına hitap eden zengin özellikleriyle dikkat çekiyorlar. ATX formatındaki Maximus III Formula en yeni ve en gelişmiş özellikleri arayan, gelecek teknolojilere de hazır olan oyun sistemleri kurmak isteyenleri hedeflerken, mATX formatındaki Maximus III GENE, küçük boyutlu kasaları oyun istasyonuna dönüştürmek isteyen kulllanıcılara özel olarak tasarlandı.

ASUS Maximus III Serisi anakartlar, oyunlarda üstün başarım göstermek için tasarlanmış ve bu yüzden de daha önceki benzer modellerde olduğu gibi ROG etiketini taşımaktalar. En kaliteli bileşenler ve üst-düzey teknolojilerle donatılmış bu anakartlar, diğer P55 platformları arasında en gelişmiş seçenekler olarak görünüyorlar.

Maximus III Serisi anakartların her ikisi de benzer özelliklere sahip olsalar da (ROG Connect, GameFirst ve MemPerfect) özellikle form faktörü bakımından birbirlerinden ayrılıyorlar.

 

Maximus III Serisi anakartlar ROG Connect adlı devrim niteliğinde bir overclock arayüzüne sahipler. ROG Connect kullanıcıların USB kabloyla ayrı bir bilgisayar üzerinden (mesela bir notebook) iROG kontrol panelini bağlamalarını sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede sistemlerini bir dizüstü bilgisayar üzerinden overclock işlemi uygulayabildiği gibi, POST kodunu ve sistem durumunu da görüntüleyebiliyor.

Asus Rog Maximuz III serisi anakartlar mükemmel bir oyun deneyimini vaat ediyor.

 

ATX form faktöründeki Maximus III Formula, P55 anakartların en iyisine sahip olmak isteyenler ve en gelişmiş özelliklerden faydalanmak isteyenler için tasarlandı. mATX form faktöründeki Maximus III GENE ise kasa modifikasyonuyla ilgili kişileri, uygun fiyatlı ve az yer kaplayan bir oyun sistemi toplamak isteyenleri hedefliyor.

:: Asus’un anakartları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS Anakart Ailesini Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS Anakart Ailesini Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS Anakart Ailesini Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "