Okunma

ASUS CES 2011’de Ödüle Boğuldu


09 Ocak 2011 Pazar 10:30
ASUS CES 2011’de Ödüle Boğuldu

CES 2011 fuarı yeni ürünlerin sadece katılımcılara tanıtıldığı değil ayrıca birbirleriyle de yarıştığı bir ortam sunuyor.

Her sene düzenlenen CES Innovations, Design and Engineering Awards (CES Yenilik, Tasarım ve Mühendislik Ödülleri) organizasyonunun 2011 ayağında sonuçlar belli oldu.

Donanım kategorisinde ödül alan ürünlerden biri Rampage III Extreme anakart oldu

ASUS’a Sekiz Ödül

CES 2011 fuarının iddialı markalarından biri olan ASUS, CES 2011 ödüllerinde sekiz ürünüyle ödüllere layık görüldü.

Kişisel elektronik cihazlar kategorisinde Eee Slate EP121, U43Jc dizüstü bilgisayar ve WiCast E2000 kablosuz görüntü aktarıcı ile Yenilik Ödülü alan ASUS, ev ağı cihazları kategorisinde ise RT-N66U adlı router ile aynı ödüle layık görüldü.

ASUS’un ödüle layık görüldüğü bir diğer kategori ise bilgisayar donanımları oldu. Bu kategoride ASUS, ARES/2DIS/4GD5 ekran kartı, ASUS ROG Rampage III Extreme ve ASUS ROG Crosshair IV Extreme anakartları ile ödül aldı.

:: ASUS’un ödül almış ürünlerini kullanmış mıydınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS CES 2011’de Ödüle Boğuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS CES 2011’de Ödüle Boğuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS CES 2011’de Ödüle Boğuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "