Okunma

ASUS Eee PC Karim Rashid İnceleme


28 Nisan 2010 Çarşamba 10:30
ASUS Eee PC Karim Rashid İnceleme

Dizüstü bilgisayarların sahip olduğu teknik özelliklerin yanı sıra dış tasarımı da büyük önem taşımaya başladı. Boyutları ve ağırlıkları diğer modellere göre daha düşük olan netbook sınıfı ürünler, taşınabilirlik açısından büyük kolaylık sağlıyorlar.

Bu modeller, teknik detay ve donanım açısından birbirine büyük ölçüde benziyorlar. Bu sebeple markalar kullanıcıların dikkatini çekmek ve beğenisini kazanmak için farklı yollar deniyorlar. Bunların en başta gelenlerinden biri de dış tasarım.

Dizüstü bilgisayar pazarında dünyanın önde gelen isimlerinden olan ASUS, netbook sınıfının öncülerinden olan Eee PC serisi için dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid’e bir model hazırlattı. Dış tasarımıyla özellikle kadın kullanıcılara hitap eden ürün, inceliğiyle de dikkat çekiyor.

ASUS Eee PC 1008P Karim Rashid Collection’ın tüm detaylarını aşağıdaki video incelememizde görebilirsiniz.

Teknik özellikler

ASUS Eee PC 1008P Karim Rashid Collection

Dizüstü bilgisayar

Ekran: 10.1 inç LCD (1024×600)
İşlemci: Intel N450 1,66 GHz
Bellek: 1 GB DDR2
Sabit Disk: 320 GB
 Boyut: 26,1 x 18 x 2,5 cm
Ağırlık: 1.2 kg

Bilgi için:  ASUS Türkiye
Web: http://www.asus.com.tr/
Fiyat: 1020 TL

:: Karim Rashid’in tasarımını beğendiniz mi?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS Eee PC Karim Rashid İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS Eee PC Karim Rashid İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS Eee PC Karim Rashid İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "