Okunma

ASUS En Hızlıları Yarıştırıyor


20 Eylül 2010 Pazartesi 07:00
ASUS En Hızlıları Yarıştırıyor

ASUS, internet üzerinden düzenlenen dünyanın en büyük overclock yarışmalarından biri olan ASUS 1156 Overclock Şampiyonası’nda geri sayım başladı. Şampiyona 20 Eylül’de yani bugün start alıyor.  (Hız Aşırtma Efsaneleri)

 

Overclock yarışması bugün başlıyor

Overclock Tutkunları İçin

INTEL 1156 soket sistem sahipleri 8 hafta boyunca, her hafta farklı yarışmalarda yarışabilecek, dereceye girip ödül alabilecekler ve ayrıca şampiyona sonunda her hafta topladıkları toplam puan üzerinden büyük unvan olan ASUS 1156 Şampiyonluğu için ter dökecekler.

ASUS 1156 Overclock Şampiyonası’na katılmak için yapılması gerekenleri www.asus1156.com‘dan detaylı olarak takip edebilirsiniz.

:: Sisteminize overclock yapıyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS En Hızlıları Yarıştırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS En Hızlıları Yarıştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS En Hızlıları Yarıştırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "