Okunma

ASUS, HiveSpot ve HiveDot’u duyurdu!


07 Ocak 2017 Cumartesi 09:00
ASUS, HiveSpot ve HiveDot’u duyurdu!

ASUS, HiveSpot ve HiveDot adlı modüler kablosuz ağ cihazlarını duyurudu. ASUS’un geliştirdiği ağ sistemleri ile bütün cihazları tek bir kablosuz ağ erişim noktasında toplamayı hedefliyor.

ASUS’un geliştirmiş olduğu cihazın üzerindeki bağlantılardan biri modeme bağlı olarak çalışıyor. Diğer modüller ise bu cihaza bağlı olarak interneti kolaylıkla yayabilecekler.

Bu modüller ayrıca bir LAN konektörü ile mevcut bir yönlendiriciye bağlayıp daha fazla çekim alanı elde edebilecek. ASUS‘un tanıtmış olduğu yeni ağ sistemleri ile internetinizi rahatlıkla arkadaşlarınızla  paylaşabileceksiniz.

ASUS, HiveSpot ve HiveDot ağ sistemlerini duyurdu!

Duyurulan HiveSpot ve HiveDot ağ sistemlerinin arasındaki fark ise, HiveSpot tri-band AC2134 sisteminde iken, HiveDot, bir çift bantlı AC1300 sisteminde olduğunu görmekteyiz.

HiveSpot modülü ile daha geniş kapsama alanına ulaşabileceksiniz. Ayrıca HiveSpot‘ta yedi adet akıllı antene sahip olduğu da belirtildi.

ASUS Hive mobil uygulaması ile kurulumunu rahatlıkla gerçekleştireğiniz yeni ağ sistemlerinin fiyatı ise, 299 ila 399 dolar arası bir etiket ile kullanıcıların karşına çıkacağı yetkililer tarafından açıklandı.

Kaydet
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS, HiveSpot ve HiveDot’u duyurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS, HiveSpot ve HiveDot’u duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS, HiveSpot ve HiveDot’u duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "