Okunma

Asus mu Yaman Apple mı?


31 Nisan 2010 Pazartesi 15:51
Asus mu Yaman Apple mı?

Apple, eleştirildiği pek çok nokta olmasına rağmen iPad ile satış rekorları kırınca, diğer üreticiler de cesaret kazandı. Bunlardan biri de Tayvanlı büyük üretici Asus…


Asus’un yeni Eee nükleer silahı; 10 ile 12 inçlik dokunmatik ekran seçeneklerine, Intel Core 2 Duo (ULV) işlemciye, Windows 7 işletim sistemine ve 10 saatlik pil ömrüne sahip olacak. 2011’in ilk günleri ile karşılaştığımızda, Asus Tablet’i ile karşılaşabileceğiz. Fiyat ise 400-500 dolar arası konumlanacak.

:: Asus, yılların notebook-netbook tecrübesi ile Tablet piyasasında da başarılı olabilir mi?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}

 

 


yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı’nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net’e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

2 yorum - “Asus mu Yaman Apple mı?”

  1. Şamil Baykal dedi ki:

    eğer araştırırsanız asus 2017 de 25 ödül,şu ana kadar aldığı toplam ödül ise 727.aldığı ödüllerin yarısı kullanışlı ve kameranın mükemmel olması.apple ise her yıl yaptığı gibi kürekle fiyat,kaşıkla özellik ekliyor ***** asus her çıkardığı telefonda başka telefonlarda olmayan özellikler ***** dünyanın en hızlı wifi bağlantısına sahip,dünyanın ilk 8gb ramli ***** yüzden iphone mi asus mu derseniz hiç tartışmasız ASUS derim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bence appele daha iyi en kötü asus hem asus 1 marka değilll anlayın…

Yorum yazın

Geri bildirim