Okunma

ASUS ROG çoklu monitör sınırlarını ortadan kaldırıyor!


09 Ocak 2018 Salı 10:00
ASUS ROG çoklu monitör sınırlarını ortadan kaldırıyor!

Çoklu monitör kurulumlarının en can sıkan ve göze batan sorunu, ASUS ROG tarafından sunulacak Bezel-Free Kit ile ortadan kalkıyor.

CES 2018 hakkındaki tüm haberlerimiz için tıklayınız

ASUS ROG Bezel-Free Kit ile çerçeveleri sorun olmaktan çıkıyor!

CES 2018 etkinliğinde tanıtılan Bezel-Free Kit adlı yeni ürün ile birden fazla monitörle görüş alanını genişleten oyuncuların yaşadığı çerçeve sorununun sonu geliyor. Şaşırtıcı derecede düşük teknolojili bir çözüm sunan ürün her bir monitöre belirli bir açıdan bağlanan basit bir lens dizisi ile büyük, devamlılık gösteren bir kavisli ekran illüzyonu oluşturuyor.

ASUS ROG

Dikey lensleri ve montaj parçalarıoyuncu monitörlerine 130 derece açı ile takıyorsunuz. Bu lensler ekrandaki görüntüyü karıştırıyor ve ışığı kırıyor. Bu sayede monitörlerin arasındaki geçişler doğal bir hal alıyor. Ayrıca bu kit, hiçbir yazılım gerektirmiyor ve güç kaynağına ihtiyaç duymuyor. ASUS dışındaki markalarla olan uyumluluk da önemli bir artı. En iyi deneyim için aynı boyuttaki monitörlerin kullanılmasının önerildiğini de belirtelim.

Bu yıl içerisinde satışa sunulacak ürünler için fiyat bilgisi henüz paylaşılmıyor.

:: Bu ASUS kiti hakkında düşünceleriniz neler?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ASUS ROG çoklu monitör sınırlarını ortadan kaldırıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ASUS ROG çoklu monitör sınırlarını ortadan kaldırıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ASUS ROG çoklu monitör sınırlarını ortadan kaldırıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "