Okunma

Asus’un Eee PC Hedefleri


15 Haziran 2008 Pazar 21:00
Asus’un Eee PC Hedefleri
Bilişim dünyası son bir yılda yeni bir pazarın doğuşuna şahit oldu; mini dizüstü bilgisayarlar. Her firma çeşitli isimler taksa da, kullanıcılar arasında bu ürünlerin "Eee PC türü" olarak anılmasının bir sebebi var elbette. Mini dizüstü pazarında çeşmenin başında duran Asus da bunun bilincinde olarak Eee PC‘ye yönelik hedeflerini genişletti.

Eee PC’den Beklentiler Yüksek

2009 yılında toplam cirosunun %40‘ını Eee markasından elde etmeyi planlayan Asus, %20 ila %30’luk payı Eee PC mini dizüstüne ayırıyor. Kalan %5 ila %10‘luk bölüm ise diğer Eee ürünlerinden bekleniyor. Bilindiği üzere, ikinci nesil Eee PC ile birlikte Eee markasının yeni multimedya ürünlerle genişletilmesi planlanıyor.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Asus’un Eee PC Hedefleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Asus’un Eee PC Hedefleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Asus’un Eee PC Hedefleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "