Okunma

Atari Makinelerinin Acı Sonu


27 Eylül 2010 Pazartesi 13:25
Atari Makinelerinin Acı Sonu

Teknolojinin hızla gelişmesi, bir zamanlar bizleri hayrete düşüren ve bağımlısı olduğumuz cihazların modasının kısa sürede geçmesine yol açıyor. (Nostalji Sevenler Bu Odaya)

Atari salonu olarak adlandırdığımız yerlerde saatlerimizi ve harçlıklarımızı çalan cihazlar artık yerlerini daha yeni oyun konsollarına ve bilgisayarlara bıraktı.

 

Teknolojinin gelişmesiyle unutulan cihazlar yok edilmeyi bekliyor

Sıralarını Bekliyorlar

Peki, modası geçen bu eski cihazlara neler olduğunu merak ediyor musunuz? Hepsi parçalara ayrılmak için sırasını bekliyor.

Çin’de çekilen bir fotoğrafta eski oyun cihazlarının, geri dönüşüm için parçalanmayı beklerkenki görüntüsü insanda çok farklı duygular uyandırıyor.

:: Atari salonlarına gider miydiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Atari Makinelerinin Acı Sonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Atari Makinelerinin Acı Sonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Atari Makinelerinin Acı Sonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "