Okunma

AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor


20 Haziran 2014 Cuma 14:33
AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor

Avea, SADE Şirketler Grubu ile yaptığı işbirliği ile; geliştirilmesinden kullanıma sunulmasına kadar tüm süreçlerde katkıda bulunduğu teknolojilere bir yenisini daha ekleyerek, yüzde yüz yerli sermaye olan geri dönüşüm otomatı ‘AtıkMatik’i Türkiye’ye kazandırıyor.

Katı atıkları geri dönüşüme kazandırırken; kullanıcılara sunduğu şehiriçi ulaşım, park, yemek indirimive sinema bileti gibi farklı hediye kuponlarıylageri dönüşümü destekleyen ‘AtıkMatik’, 12- 14 Haziran tarihlerinde bu yıl 10. kez düzenlenecek REW İstanbul 2014’te (Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı) görücüye çıkıyor.

Çevre teknolojileri alanında faaliyet gösteren ve aralarında Almanya, Çin ve İtalya’nın da bulunduğu 26 ülkeden 300’den fazla şirketin katıldığı REW İstanbul 2014; 12-14 Haziran 2014 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

:: İletişim sektöründe hizmet veren sektörlerin doğa için yaptığı çalışmaları yararlı buluyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    belediyeler tarafından desteklenmeli.. cok faydalı bir proje..

" AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AtıkMatik Avea ile Kullanıma Sunuluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "