Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi


11 Ekim 2017 Çarşamba 11:45
Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi

Teknoloji artık her alanda kendini gösteriyor. Teknolojiyi yaşantımıza efektif bir şekilde entegre ederken, her alanda bu imkanlardan yararlanmanız bir yolunu arıyoruz. İşte Aura Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı da böyle bir cihaz.

Ulusal Hijyen Vakfı’nın onayladığı su

ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

Aura Cebilon Ters Osmoz teknolojisini kullanıyor

Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için etkili bir yöntem olan Ters Osmoz’dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı, ters osmoz teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır.

Eğer cihazı merak ediyorsanız İhlas Pazarlama’nın telefon numarasından (444 49 49) kendilerine ulaşabilir ve ücretsiz bir demo isteyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz demo için İhlas Pazarlama’nın web sitesi üzerindeki kayıt formunu da doldurabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  PH değeri nedir? Hiçbir yerde PH değerine rastlayamadım.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Ters ozmos ile mineraller kaybedilir ama gün içinde yiyeceğiniz 1 elma veya 1 bardak süt ile kaybettiğinizin belki 100 katını alırsınız. Kaybolan mineral miktarı çok önemsiz, lafını bile etmeyecek düzeyde. Ayrıca kimi su arıtma cihazları ilave ettikleri filtre ile bunu fazlasıyla telafi ediyormuş.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Ters ozmoz ile mineraller kaybedilier ama gün içinde yiyeceğiniz 1 elma veya 1 bardak süt ile kaybettiğinizin belki 100 katını alırsınız. Kaybolan mineral çok önemsiz, lafını bile etmeyecek düzeyde. Ayrıca kimi su arıtma cihazları ilave ettikleri filtre ile bunu fazlasıyla telafi ediyor.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Serkan Bey, vücuda faydalı mineraller tekrar mineral filtresi ile ilave ediliyor, belli ki bundan haberiniz yok.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  herşeyi sen biliyorsun degilmi.
  herhalde .o şirketin nasıl batırıldıgını ödemelerin yapılıp yapılmadıgını sen hariç herkes ***** mesajımı birkaç kere daha oku istersen agladıgımı nerenden uydurdun. bir ürün çıktıgında eleştirilebilir herkes övmek zorunda degil.

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Ali bey, bilmeden konusmayin lutfen, insanlar kar zarar ortakligina girdiler, yatirim yaptilar, sirket zarar etti o zamanlar zor du bir cok sirket batti, yatirim yapip hep kar beklicelsen git bankaya faiz al, zarar edince aglamak nedir ya? Ama ihlas finans borc dedi oduyor hala.

  Serkan bey, mineraller ayri bir filtreyle zenginlestiriliyor, duzgun okuyun

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Bizde de filtre var. Filtre kullanınca şöyle bir sıkıntı oluyor. Filtrenin düzenli değişmesi gereken parçaları en baba damacana sudan daha pahalıya geliyor

  2. Si bütün filtre markaları suyun tadını değistirmediğini iddia eder ama o da palavra. Sudan bildiğin elektrik tadı alıyorum ben

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  İhlas Pazarlama ismini duyunca aklıma binlerce insanın parasını kaptırdıgı ihlas finans ***** gerçekten iyi bir ürün ama .ismi yüzünden bana hiç güven vermiyor.

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Pek yorum yazmayı sevmem ama kendimi mecbur hissettim. Su arıtma işine fikren karşıydım ve bu ürünü istemeyerekte olsa eşimin ısrarı üzerine 2 yıl önce almıştım. Ailecek yıllarca tükettiğimiz ambalajlı suları artık içemiyoruz. Abartmadan tüm samimiyetimle söylüyorum hani derlerya Allah sizi inandırsın sanki mutfakta doğal kaynak çıkıyor. Sağladığı şerbet gibi suyun çaydı yemekti her yerde kullanılmasıda cabası. Haaa sağladığı ekonomiyi şöyle izah edeyim , hesap ettim 4 kişilik aileyiz , 1 yılda kendini amorti etmiş. 1 yıldır da bütçeme destek oluyor. Bu makinanın yaptığını babam yapmıyor nokta 😉

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Ters ozmos sistemi ile çalışan arıtma sistemleri sudan zararlı maddelerin yanı sıra mineralleride yok eder. Bu da uzun vadede ciddi saglik problemlerine neden olur. Bu açıdan sadece yerçekimi ile çalışan arıtma cihazlarını tercih edin.

" Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aura Cebilon ile en güvenilir su arıtma teknolojisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 2. 2 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 3. 3 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 4. 4 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 5. 5 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 6. 6 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 7. 7 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 8. 8 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 9. 9 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 10. 10 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!