Okunma

AutoCAD Civil 3D Sektöre Tanıtıldı


16 Şubat 2010 Salı 08:24
AutoCAD Civil 3D Sektöre Tanıtıldı

Autodesk’in İnşaat ve Arazi konularındaki çözümleri, Autodesk ve Türkiye Dağıtıcısı Sayısal Grafik tarafından organize edilen etkinlikte, sektörün temsicileri ile paylaşıldı.

Toplantıda, AutoCAD Civil 3D‘nin dinamik model tabanlı yapısı sayesinde altyapı projelerinin üretimine getirdiği hız ve hassasiyet, proje takımının bir arada çalışmasını sağlayan teknolojisi ve bu teknolojiyle üretilmiş projelerden örnekler sunuldu.

Programın işleyişiyle ilgili örneklere yer verildi

Yöneticiler, Autodesk’in arazi geliştirme, ulaşım, çevre ve enerji konularında sunduğu çözümlerden bahseden Luce; Autodesk‘in hidroloji ve görselleştirme konularındaki yeni satın almalar ile bu çözümleri çok daha güçlendirerek ilerlediğinden bahsetti.

 

Konuşmalarda yurtdışında Autodesk programlarıyla  gerçekleştirilmiş başarılı proje örneklerine de yer verildi.

Öğle yemeğinin ardından Sayısal Grafik tarafından, Autodesk İnşaat ve Arazi Çözümlerinde BIM teknolojisinin kullanımı ve gerçek zamanlı proje paylaşımı ve görselleştirme için geliştirilen Autodesk Navisworks yazılımı tanıtımı yapıldı.

:: İnşaat projelerinde bu programı kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AutoCAD Civil 3D Sektöre Tanıtıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AutoCAD Civil 3D Sektöre Tanıtıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AutoCAD Civil 3D Sektöre Tanıtıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "