Okunma

Autodesk ile Mobil Dönüşümü Konuştuk


15 Aralık 2015 Salı 20:20
Autodesk ile Mobil Dönüşümü Konuştuk

Kullandığımız pek çok ürünün üretim ve tasarım aşamalarında kullanılan pek çok yazılımla, hayatımızı değiştiren markalardan olan Autodesk, yeni bir süreç başlatıyor.

Günümüzde verilerin çoğu artık mobil cihazlar tarafından üretiliyor. Bu da mobil dönüşüm sürecini oldukça hızlandırıyor. 2010 yılından günümüze mobil alanda ciddi yatırımlar yapan Autodesk, hem mobil dönüşümü, hem de temin etme sistemlerinde ciddi değişikliklere gidiyor.

Biz de Autodesk Türkiye İş Geliştirme Müdürü Emin Cenal ile beraber, Autodesk’in mobil dönüşümünü, kullanıcılara sunduklarını sizlere aktarıyoruz. İyi seyirler…

 

:: Autodesk’in hangi mobil çözümlerini kullanıyorsunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Autodesk ile Mobil Dönüşümü Konuştuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Autodesk ile Mobil Dönüşümü Konuştuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Autodesk ile Mobil Dönüşümü Konuştuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "