Okunma

Autodesk Üretim Sürecinde Nasıl Çalışıyor?


16 Aralık 2014 Salı 16:00
Autodesk Üretim Sürecinde Nasıl Çalışıyor?

Tasarım ve üretim süreçlerinde 150’ye yakın yazılım çözümü bulunan Autodesk, bilgisayar destekli çalışanların hayatını kolaylaştırıyor. Autodesk’in satın aldığı çözümler yanı sıra yıllardır bünyesinde barındırdığı çözümler bir araya geldiğinde ortaya çıkan entegrasyon süreci kişi ve kurumların hayatını kolaylaştırıyor.

Autodesk’in bilgisayar destekli tasarım ve üretim (CAD/CAM) süreçlerindeki entegrasyonuyla ilgili soruları Üretim Sektöründen Sorumlu Teknik Satış Uzmanı Steffen Krause‘ye sorduk.

:: Tasarımdan üretime kadar hangi çözümleri kullanıyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Autodesk Üretim Sürecinde Nasıl Çalışıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Autodesk Üretim Sürecinde Nasıl Çalışıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Autodesk Üretim Sürecinde Nasıl Çalışıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "