Okunma

Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor?


12 Aralık 2014 Cuma 10:30
Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor?

Ülkemizde ilk defa düzenlenen ve Autodesk ile üniversite öğrencilerini bir araya getirmeyi hedefleyen Autodesk University Exchange veya kısaca AUx etkinliğindeydik. Bu etkinlikle işin hem tasarım hem de mühendislik tarafında güncel eğilimler ve geleceği konuşurken öğrenciler kadar endüstriden de bu etkinliğe katılım gerçekleşti.

Türkiye’de neler yapılıyor?

Sektöre yön veren firmalardan olan Autodesk’in bu etkinliğinde İş Geliştirme Müdürü Emin Cenal‘a firmanın ülkemizdeki faaliyet alanlarınının yanı sıra sunduğu ürünleri ve hizmetleri sorduk.

:: Autodesk ürünlerini iş sahanızda kullanıyor musunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bunu kullanmayan tek firma samsung. Paintle tasarlıyorlar telefonlarını.

" Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Autodesk Üretime Nasıl Katkı Sağlıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "