Okunma

Avea ‘Akıllı Büyümeye’ Odaklandı


26 Kasım 2012 Pazartesi 14:35
Avea ‘Akıllı Büyümeye’ Odaklandı

Rekabetin en yoğun olduğu alanlardan biri olan GSM sektöründe bulunan markalardan biri olan Avea, son yıllarda yaptığı atılımlarla müşteri memnuniyetini ve ürün çeşitliliğini artırdı. Akıllı büyüme stratejisine odaklanan firma, yaptığı atılımlarla da dikkat çekiyor. 

Ayrıca kısa bir süre önce Avea markalı ilk akıllı telefonu inTouch‘ı duyuran firmaya bu yeni modeli sorduk. İşte Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk‘ün ShiftDelete.Net‘e verdiği özel röportaj:

 

inTouch akıllı telefonu kutudan çıkarıyoruz. 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea ‘Akıllı Büyümeye’ Odaklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea ‘Akıllı Büyümeye’ Odaklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea ‘Akıllı Büyümeye’ Odaklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "