Okunma

Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü


29 Ekim 2011 Cumartesi 04:30
Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü

Yarışmanın ödül sahipleri; sektörün üst düzey yöneticilerinden oluşan 23 kişilik jürinin, aylarca süren yoğun gözlem ve değerlendirmeleri sonucunda belirlendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “2009 IMI ödüllerinde ‘En İyi Eğitim Programı’ ve ‘En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı’ ödüllerini ve arkasından 2010’da ise; ‘En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı’ ödülünü ve yine 2011’de ‘AB Kalite Ödülleri’ni de almış bir kurum olarak; İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2011’de ‘Teknolojinin En İyi Kullanımı’ ödülünü almak, bizleri çok memnun etti.

Türkiye’nin Ar-Ge sertifikasına sahip tek operatörü olarak; son beş yılda Ar-Ge faaliyetleri için ciddi yatırımlar yaptık.

Ar-Ge’ye en çok yatırım yapan markalar arasında, dünyadaki lider teknoloji şirketlerinin seviyesine ulaşan bir şirketiz.
Bu kapsamda, Avea olarak bu yıl hizmete giren ‘Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’ ile sadece Türkiye’de değil, dünyada da ilklere imza attık. 2011 yılında CRM altyapısını dünyanın en ileri teknolojik altyapısı ileyeniledik ve bu sayede hem kullanıcı hem de müşteri deneyimindeki değişimi yönettik” dedi.

Orçun Onat sözlerine şöyle devam etti: “İleri teknolojiler kullanarak 6 farklı şehirde 2.000’i aşkın çağrı merkezi çalışanını istihdam eder hale geldik.

Çağrı merkezlerine yatırım yaparak, aslında insana da yatırım yaptık ve çalışanlarımızın hayatını kolaylaştırdık.

Bu yıl facebook, twitter gibi sosyal medya üzerinden destek hizmetlerimizin yanı sıra www.avea.com.tr online işlemlerden de canlı destek hizmeti sunmaya başladık.

Göstermiş olduğumuz performans artışının, değerli jüri tarafından takdir edilmesi gurur verici.

2012 yılında sektörün büyümesine paralel olarak, Avea müşteri hizmetlerinin de kapasitesi ve yatırımlarının artarak devam edeceğini söyleyebiliriz.

Teknolojik gelişmeler paralelinde AR-GE çalışmalarımız ile müşterilerimize yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz”.

Avea Müşteri Hizmetleri Ödüller:

  • 4. IMI Istanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2009: “En İyi Eğitim Programı” ve “En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı” ödülleri
  • International Business Awards 2010: Yılın Müşteri Hizmetleri” kategorisinde onur ödülü
  • 5. IMI Istanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2010: “En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi Programı” ödülü
  • Contact Center World “2011’in En İyi Performans Sıralamaları”: “En İyi Müşteri Hizmetleri” ve “En İyi Çağrı Merkezi” kategorilerinde üçüncülük ödülü (Avea, bu ödüllerle Avrupa-Ortadoğu ve Asya ülkelerinden 900’ün üzerinde katılımcının olduğu birçok rakibini geride bırakarak; EMEA Bölgesi’nin en iyi üç çağrı merkezinden biri olmuştur.)
  • contactcenterworld.com 2011: Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerini kapsayan “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Hizmetleri” dallarındaki yarışmalarında, Avea ilk 3 çağrı merkezi arasında yer almıştır.
  • Tüketici Akademisi 2011 : “AB Kalite Ödülü”yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    benim paketim verilmedi 1yıldıravea müşterisiyimaraştırılıp haber verilecektiverilmedi

" Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Çağrı Merkezi’ne Teknoloji Ödülü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "