Avea Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı


28 Haziran 2012 Perşembe 09:27
Avea Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı

AveaMasters genç yetenek programı kapsamında Avea yöneticilerinin koçluğunda başlatılan Evreka Proje Yarışması sonuçları açıklandı.

AveaDoktorum isimli proje birinci olurken; ikinci ve üçüncülüğü ise sırasıyla AveaAcademy ve Altın Günü projeleri aldı.

Türkiye genelinde 20 üniversiteden 43 öğrencinin projelerini yarıştırdığı yarışmada, öğrenciler adeta iş hayatının ön provasını yaptı.

Kazanan takımlara ödülleri ise Avea yöneticileri tarafından verildi.

Yarışmanın birinci gelen takımındaki 6 öğrenci; Güney Afrika, Dubai veya Romanya’daki Türk Telekom grup şirketlerinde 1 haftalık staj programına katılma hakkını kazandı.

İkinci ve üçüncü gelen takımın öğrencileri ise; Avea’da staj imkanı, kariyer koçluğu programına veya Avea Pazarlama Okulu’na katılım arasında tercih yapacak.

AveaDoktorum dediler yurtdışında staj imkanı kazandılar…

Yurtdışındaki Türk Telekom grup şirketlerinde 1 haftalık staj yapma fırsatı yakalayan öğrenciler, AveaDoktorum isimli projeleri ile birinci geldi. Projede mobil sağlık üzerine çalışan ekip, online reçete sistemi ile ilaç alımı ve mobil telefondan doktorla görüşme yapılması gibi imkanlar sundular.

Öğrenciler sosyal sorumluluk çalışması çerçevesinde ise kullanılmayan ilaçların değerlendirmesini kapsayan bir sunum gerçekleştirdiler.

Avea’da staj yapma, kariyer koçluğu veya Avea Pazarlama Okulu’na katılma hakkı kazanan ikinci ve üçüncü takımların projeleri ise; sırasıyla AveaAcademy ve Altın Günü oldu.

AveaAcademy Projesi’nde gençler üniversite kampüslerinde mobil cihazlarını kimlik, yemek kartı, kütüphane kartı, toplu taşıma bilgilendirmesi vb. gibi pek çok öğrencinin ihtiyacını karşılayan bir çözüm üzerine çalıştılar.

Sosyal sorumluluk projesi olarak ise; “Tiyatro Engel Tanımaz” sloganıyla pilot şehirler seçilip, engelli vatandaşlarımıza tiyatroya gidebilecekleri uygun ortamı sağlayarak, oyun izleme fırsatı sunma fikri üzerine çalıştılar.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Evreka Proje Yarışması Sonuçlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
  2. 2 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  3. 3 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  4. 4 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  5. 5 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  6. 6 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  7. 7 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  8. 8 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  9. 9 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  10. 10 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!