Okunma

Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde


26 Kasım 2011 Cumartesi 16:30
Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde

Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, yepyeni bir hizmete daha imza atıyor. Katma değerli servislerle müşterilerin hayatına değer katan Avea, Sözlük Servisi ile cepte sözlük uygulamasını hayata geçiriyor.

“Avea Sözlük Servisi” ile Avealılar, 3 farklı yabancı dili cebinde taşıyarak cep telefonlarından İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce, Almanca-Türkçe, Türkçe-Almanca, Fransızca-Türkçe ve Türkçe-Fransızca dillerinde sözlük hizmeti alabilecek.

26.11.2011 tarihinde hizmete girecek yeni servisten faydalanmak isteyen Avealılar, anlamını öğrenmek istedikleri kelimeyi ve dili (Türkçe için TR, İngilizce için ING, Fransızca için FR, Almanca için ALM) yazıp 7171‘ e SMS göndermeleri yeterli. (Örnek: BULMAK ING)

Avea Sözlük Servisi’nde başarılı her sorgu 0,99 TL ile ücretlendiriliyor.

:: Avea’nın sözlük hizmetini nasıl buldunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel bir uygulama fakat fiyatı çok fazla. ücretin ödenmesi için sorgunun başarılı olmasının gerektiğide güzel ama dediğim gibi fiyat çok fazla.

  2. preferst dedi ki:

    avea geç bu ayakları. Öncelikli işlerine önce çözüm bul

" Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "