Okunma

Avea ile Fatura Gösterme Devrine Son


08 Kasım 2012 Perşembe 08:32
Avea ile Fatura Gösterme Devrine Son

Avea ve Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen “Sabit fatura sorgulama” uygulaması ile artık aktif sabit telefon hattına sahip Türk Telekom müşterileri, fatura ibraz etmeden Avealı olabilecek.

Geçtiğimiz günlerde uygulanmaya başlanan ve Avea İletişim Merkezleri’ndeki hizmeti daha da hızlandıracak olan bu proje ile faturalı Avea hattına sahip olmak isteyen aktif sabit hattı olan Türk Telekom müşterilerinin sorgulama işlemleri çok kısa süre içerisinde yapılabiliyor.

“Sabit fatura sorgulama” projesi müşterilere zaman kazandırırken, faturalı hat başvurusu sırasında talep edilen elektrik, su veya doğalgaz gibi isme kayıtlı fatura ibraz etme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea ile Fatura Gösterme Devrine Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea ile Fatura Gösterme Devrine Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea ile Fatura Gösterme Devrine Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "