Okunma

Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde


04 Kasım 2011 Cuma 11:21
Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde

Faturalı ve faturasız, tüm Avea abonelerinin faydalanabileceği İlaçPedia Bilgi Servisi‘nden gelen ilaç bilgileri; ilacpedia.com eczacıları tarafından profesyonelce hazırlanmış anlaşılır ve pratik ilaç bilgilerinden oluşuyor.

Bilgi servisi; T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçların prospektüslerini, teknik terimler karmaşasından arındırarak; kolayca anlaşılmasını sağlıyor.

Avea İlaçPedia servisinden pratik ilaç bilgisi almak için abonelerin merak ettikleri ilacın adını 4522 numarasına SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor.

4522‘ye gönderilen ilaç ismi, T.C Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak Türkiye’de satılan bir ilaç ise; pratik ilaç bilgisi 1-3 SMS uzunluğunda bir metin olarak abonelerin cep telefonuna ulaştırılıyor.

Avealılar, Avea İlaçPedia Servisi aracılığı ile bilgi almak istedikleri ilaçların ne gibi etki ve yan etkiler gösterebileceğini, aşırı doz veya eksik doz kullanımının sonuçlarını, gebelikteki etkilerini, etkileştiği diğer ilaç ve besinleri, araç kullanımına etkilerini ve bunun gibi daha birçok kapsamlı bilgiye uzman eczacılar kanalı ile öğrenme şansına sahip oluyor.

Servisten faydalanmak isteyenler için her bir ilaç bilgisi 0.99 TL ile ücretlendirilmekte olup, sonuçlanmayan sorgular ise ücretlendirilmiyor.

:: Bu servisi kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hayir birseyden de para almasalar

" Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea ile İlaç Bilgileri Cebinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "