Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız


19 Mart 2009 Perşembe 11:00
Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız

Sizlere ‘GSM Hava Sahasında İt Dalaşı’ başlığıyla sunduğumuz bu haberle aktarmaya çalıştığımız tarife-kampanya mücadelesinde Avea bir kez daha silahını çekti. Turkcell’in Avea’yı gerekli  planları önceden yapmadığı, Avea’nın Turkcell’i portları zamanında açmadığı ithamlarıyla (hatta davasıyla) kaynayan GSM dalgasında Avea şebeke meşgalesi sorununu çözme noktasında sona yaklaştığı için 31 Mart 2009’a kadar yeniden abone ön talebi almaya devam edeceğini açıkladı.


Avea konuşturmaya devam edebilecek mi?

Açıklamada yer alan Avea CEO’su Cüneyt Türktan‘ın ‘Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü’ unvanı ibaresi bakalım diğer operatörler tarafından nasıl karşılanacak? Zira GSM sektöründe ‘en’ kelimesi içeren neredeyse her ibare sorun oluyor.

Avea’nın Halkla İlişkiler ajansının servis ettiği basın bülteni ve Avea CEO’su Cüneyt Türktan‘ın açıklamaları ise şöyle:

Avea Basın Açıklaması

Pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir taleple karşılanmasına rağmen hakim durumda bulunan operatörün Avea’nın artan port taleplerini zamanında karşılamaması sebebiyle geçici süre durdurulan”HerYöne Sınırsız” tarifesi, 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgili cep telefonu kullanıcılarına tekrar açılıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea CEO’su Cüneyt Türktan, “Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz ‘HerYöne Sınırsız’ tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır. Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz. Amacımız, bu hizmete herhangi bir kısıtlama olmadan devam etmek ve bundan sonra da tüketici lehine tarife ve kampanyalarla fark yaratmak. 2009 yılında da hem şebekemizle hem de yenilikçi uygulamalarımızla 2008 yılında olduğu gibi ‘Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü’ unvanımızı koruyacağız” dedi.


Turkcell ve Avea CEO’ları Patronlar Dünyasına böyle yakalanmış. Konuşmayı forumda siz ekleyin.

:: Yukarıdaki fotoğrafta Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ile Avea CEO’su Cüneyt Türktan ne konuşuyor olabilirler? Paylaşın.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Abonesi bulunduğum AVEA Her Yöne Sınırsız tarifesine her ay 67 tl odemekteyim. Gecen ay 2200 dk. konuşma yaptığım için önce bana bir uyarı geldi. Uyarıda bu kadar çok konuşma yapmaya devam edersem tarifemin iptal olacagı soylendi. Bunun üzerine bugün tarifemin iptal edilip her yönde 1000 dk. ya geçirildiği mesajı geldi. Halbuki sözleşmede yazan 10000(onbin dk.) ya kadar konuşabileceğim belirtilmekteydi. Ben bu hattı hiçbir ticari amacla kullanmadim ve sozlesmede bahsedilen sınırların 5 de birini kullanmışken nasıl olur da tarifemi iptal edebilirler. Bu şekilde keyfi haraketlerde bulunmak muşterileri tedirgin edecek ve güvensizliği ve başı boşluğu arttıracaktır. Bu konuda haklarimizi kim koruyacak. Herşey için teşekkürler.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Kaçırmış olduğum bu kampanyanın tekrar başlatılması çok süper oldu! Bu kez asla kaçırmam Avea’yı!

" Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea İle Yeniden Her Yöne Sınırsız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 2. 2 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 3. 3 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
 4. 4 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 5. 5 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 6. 6 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 7. 7 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 10. 10 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!