Okunma

Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor


05 Mayıs 2014 Pazartesi 14:30
Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor

Avea’nın, işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında ihtiyaç duyacağı tüm çalışmaları tek bir yapı altında organize etmelerini ve kolaylıkla yönetmelerini sağlayan yeni ürünü “AveaİSG”, 5-7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen “7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı”nda tanıtılıyor.

İş takibini kolaylaştırıyor

Türkiye’deki tüm işletmelerin kullanımına uygun ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na uyumlu olarak hazırlanan “AveaİSG”, SMS, elektronik posta ve detaylı raporlama sistemi ile iş takibini kolaylaştırıyor. Avea’nın bulut sisteminin avantajlarını da sunan servis, kurumların ve işletmelerin, İş Sağlığı ve Güvenliği sorumluluklarını maliyetli yatırımlar yapmadan bulut üzerinden hem bilgisayardan hem de tablet üzerinden kolayca yönetebilmesini sağlıyor.

AveaİSG servisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in katılımıyla düzenlenen 7. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı fuar alanında iş sağlığı güvenliği uzmanlarına tanıtılıyor.

:: Avea’nın iş takibi alanındaki hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ne kadarmış

" Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Tanıtılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "