Okunma

Avea, İzmir’e Bir Günde 7 Mağaza Açtı


24 Mayıs 2012 Perşembe 10:05
Avea, İzmir’e Bir Günde 7 Mağaza Açtı

İzmir’e yatırım çıkarması yapan Avea; bir günde 6 Avea İletişim Merkezi ve 1 Avea Dağıtım Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

İzmir’de en fazla tercih edilen operatör olma özelliğini sürdüren Avea, bu açılışlarla birlikte İzmir’de 75 yeni istihdam yarattı. Avea’nın kendisine hizmet veren çağrı merkezleriyle gerçekleştirdiği toplam istihdam sayısı ise bu son yatırımları ile birlikte yaklaşık 850 kişiye ulaştı.

2011’de 800 milyon lira yatırım yapan Avea, son 1.5 yılda açtığı yeni Avea İletişim Merkezi (AİM) ile toplam AİM sayısını da 910’a çıkarmış oldu.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea, İzmir’e Bir Günde 7 Mağaza Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea, İzmir’e Bir Günde 7 Mağaza Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea, İzmir’e Bir Günde 7 Mağaza Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "