Okunma

AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül


12 Temmuz 2011 Salı 07:30
AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül

AVEA Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu olan “ContactCenterWorld.com” un her yıl düzenlemekte olduğu “2011’in En İyi Performans Sıralamaları” listesinde rakiplerini geride bıraktı.

AVEA, EMEA Bölgesi’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan ülkeler arasında yapılan değerlendirmede, “En İyi Müşteri Hizmetleri” ve “En İyi Çağrı Merkezi” kategorilerinde ödüllere sahip oldu.


Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat

AVEA Müşteri Hizmetleri olarak vizyonlarının; tüm kanallardan yüksek kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan hizmet sunarak müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak olduğunu belirten Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; 05-08 Temmuz 2011 tarihinde İngiltere’nin Londra şehrinde yapılan “Contact Center World – 2011 Top Ranking Performans” organizasyonuna, bu yıl ilk defa katılmış olmalarına rağmen, en önemli iki kategoride EMEA Bölgesinin en iyi üç çağrı merkezinden biri olmanın memnuniyet verici olduğunu belirtti.

AVEA’nın dereceye girdiği “En İyi Müşteri Hizmetleri” ve “En İyi Çağrı Merkezi” kategorilerinde; müşteri memnuniyeti, müşteriye sunulan hizmet ve servisler, çalışan memnuniyeti, çağrı merkezinin performansı, teknolojik altyapı ve süreç yönetimi gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirmeler yapıldı.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    7. arayışım her seferinde 9 dk- 10 dk bekliyorum hala ulaşamadım en iyi call center a

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ya nasıl mükemmel müşteri hizmetleri var arap telekomun. altı üstü 15-20 dk bekliyoruz değil mi, en azından bir müşteri hizmetleri yetkilisi çıkıyor. çıkmayabilirdi değil mi?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Ben hiçde öyle müşteri hizmetlerinin kolay ve ulaşılır olduğunu düşünmü***** benim şahsi kanaatım,olası bir sorun yaşadım kısaca anlatmak ihtiyacı ***** jet 4GB bir paket sözleşmesi yaptım.İlk ayında kota aşımı bir tufan’la karşılaştık.Yüklü bir meblağ gelince şaşırdım.Müşteri hızmetleri 444 1 500 aradım bir vodafon ***** dakıka reklam dinledim birtek kelime konuşmadan,kayıtlar ***** tl ***** avea bayii görevli aradı tam 20 dakıka sonuç ***** devam ettik başka telefonlardan sonuç hüsranla ***** internet 49 Tl iken 4Gb kota aşımı nasıl olmuş bilmiyorum 204 Tl ödemek zorunda kaldık itiraz merciine ulaş***** için güzel bir açılış karşılaması oldu gerç***** üzücü ve aynı durumda kalan insanlar için bir soygun gibi birşey buna bir çözüm olmalı ***** kullanandan dört kat ücret hiçde adil bir tüketim değil ***** bu konularda biraz düşünmeli insanlarımızı.Teşekkürler.

" AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AVEA Müşteri Hizmetleri’ne İki Büyük Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "