Avea Test Ekibine Ödül!


17 Haziran 2015 Çarşamba 13:20
Avea Test Ekibine Ödül!

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da, 9-10 Haziran tarihlerinde düzenlenen EMEA HP Customer Forum’da verilen iki ödülden biri olan Shining Star Award’ı, yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde Avea Test Ekibi kazandı. Avea Test Ekibi, 2014 yılının Kasım ayında Londra’da düzenlenen Avrupa Yazılım Test Ödülleri töreninde de ‘Yılın Test Takımı’ ödülünü kazanmıştı.

Coşkun Şahin: “Uluslararası ödüller özverili ve sonuç odaklı çabalarımızın bir sonucu”

Türk Telekom Grubu Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin aldıkları ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Avea Test Ekibi’nin HP uygulama geliştirme test ürünlerini dünyada en iyi kullanan ekip olduğunu kanıtlayan bu ödül, işimizi uluslararası standartlarda mükemmelliğe taşıma yolunda ortaya koyduğumuz başarının bir göstergesi. Müşterilerimize son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaya odaklıyız. Avea Test Ekibi olarak doğru test süreç ve araçlarını kullanarak elde ettiğimiz kalite anlayışını uluslararası platformda bir kez daha kanıtladığımız için gururluyuz. HP Shining Star Award’ı Türkiye’ye getiren ekibimizi, bizi ödüle taşıyan özverili ve sonuç odaklı çabalarından dolayı kutluyor, bunu müşterilerimize daha fazlasını sunmak üzere verdiğimiz yeni bir söz olarak görüyorum.”

Dünyanın önde gelen yazılımcıları Prag’da Buluştu

EMEA HP Customer Forum, yazılım test sektörünün önde gelen şirketlerinden HP tarafından organize ediliyor. Etkinlik, dünya çapında uygulama geliştirme ve test ekiplerini bir araya getirerek yazılım pazarında faaliyet gösteren şirketlerin tecrübelerini ve başarılarını paylaşma ayrıcalığı tanıyan bir organizasyon.

:: Avea Test Ekibinin kazandığı ödül hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea Test Ekibine Ödül! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea Test Ekibine Ödül! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea Test Ekibine Ödül! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!