Avea, Türk Telekom Oldu!


26 Ocak 2016 Salı 07:50
Avea, Türk Telekom Oldu!

Türk Telekom; dünya trendleri, müşteri ihtiyaçları ve gelecek vizyonu doğrultusunda; Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarıyla sunduğu ürün ve hizmetlerini “Türk Telekom” tek markası altında birleştirdi.

Türk Telekom ile Avea birleşti!

İletişim alanındaki elini güçlendirmek isteyen Türk Telekom, Avea‘yı bünyesine katarak yoluna devam edecek. Avea müşterileri bu anlaşma sonucunda daha uygun tarifelere ve daha iyi hizmetlere kavuşacak.

Avea ismi yerini Türk Telekom‘a bırakacak. Avea sahipleri, telefonlarında “Avea” yerine “Türk Telekom” ibaresini görecek.

16-01/26/turk-telekom_telefon.jpg

Türk Telekom logosu da değişti!

Bu birleşme ile birlikte Türk Telekom‘un logosu da değişti. Türk Telekom‘un yeni logosu aşağıdaki görselde yer alıyor.

16-01/26/turk-telekom-logo.jpg 16-01/26/turk-telekom-logo-1453795512.jpg

Türk Telekom, Avea ve TTNET tek çatı altında!

Türk Telekom, Avea‘nın yanında TTNET‘i de bünyesine katarak “Birlikten Yepyeni Bir Güç Doğuyor” sloganı altında birleşeceğini açıkladı.

16-01/26/avea.jpg

Avea mağazaları değişiyor

Avea mağazaları da değişimden etkilenecek. Yeni Avea mağazaları aşağıdaki gibi görünecek.

Türk Telekom, 81 ilde 34 bin çalışanı ile toplamda 206 bin km fiber ile hizmet veriyor. 37 milyon kişi Türk Telekom abonesi.

16-01/26/avea-1453795679.jpg

Türk Telekom‘un yeni sloganı “Tek Telekom Türk Telekom” oldu.

16-01/26/turk-telekom.jpg

:: Avea’daki değişim hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  183 yorum - “Avea, Türk Telekom Oldu!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Türklu Telekom şebeke sorunu yaşıyorum lütfen yardımcı olun

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Merhaba;

   Ev internetimde taahhüdüm bitiyordu sitelerinden bir paket baktım son tarih 31/12/2016 yazmasına rağmen kaldırıldı geçemezsiniz dendi, iyi dedim başka bir oporotöre geçtim, herşey o zaman başladı. kendilerini aradım modemle tivibu kutusunu geri vermeniz gerekiyor dendi. cumartesi çalışmadığımdan bu gün halledeyim dedim. ilk abone olduğum yere gittim(buca heykel) şirinyerde tt müdürlüğü var oraya gidin dendi yola düştüm şirinyere gittim kapı duvar türk telekomu aradım nereye teslim edebileceğimi sordum konak veya yenişehir dendi tekrar yola koyudum konağa gittim yine kapı duvar tekrar müşteri hizmetlerini aradım burasıda kapalı nereye teslim edeyim yenişehire dendim bakın gidince orasıda kapalı olmasın telefonunu verin açıklarmı sorayım dedim kendi bölge müdürlüklerinin telefonunu bilmiyor firma, bende internetten bakayım dedim hangi numarayı arasam ya kullanılmıyor yada telefonu açan ***** kaydına bile razıydım) tekrar yola düşüp yenişehire gittim gene kapı duvar. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp çok basit bir soru sordum siz benimle dalgamı geçiyorsunuz 4-5 yere gittim modemle tivibuyu teslim edemedim, şikayette bulunacam ama sizle görüşmek istemiyorum genel müdürlüğünüzün telefonunu verin arkadaş veremeyeceğini söyledi ordan şikayette bulunabilirmişim veya görüşme bittikten sonra ankette memnuniyetsizliğimi bildirebilirmişim. Diyorum ki ben sizinle görüşmek istemiyorum bölge müdürü olur genel müdür olur ceo olur şirket sahibi olur biri ile görüşecem ve cumartesi günüm türk Telekom kapılarında modem ve tivibu teslim etmekle geçti şimdi birde hafta içi tekrar bu sırayla dolaşmaklamı geçecek bana anlatsın diyorum. Yapabilecekleri bir şey yokmuş hafta içi tekrar gelip bölge müdürlüklerine modemle tivibuyu teslim etmem gerekiyormuş teslim etmezsem cezası varmış. Kargo yapayım diyorum yok kurumsal firma olduklarından bireysel müşteri kurumsal firmaya kargo yapamazmış. Müşteri hizmetlerine tekrar sordum bölge müdürü genel müdür ceo şiket sahibi ile nasıl görüşürüm ankaradaki genel müdürlüğe gitmem gerekiyormuş. Tabi bu kadar sinirin üstüne mobil hattımda türk telekomdu bende bölge müdürü ile bile görüşemiyorsam ben bu firmaya neden para ödeyip paramla rezil olayım dedim türk telekomla bütün ilişkimi bitireyim dedim taahhüt verdiğimden ceza çıkıyormuş onu ödemem gerekiyormuş. Ayrıca firma daha hangi saatler içinde hangi gün hangi biriminin çalıştığını bilmiyor.
   Şimdi yolda harcadağım paraları geçtim (sanırım ben türk telekomdan zenginim) bir günüm türk telekomda kapı kapı dolaşarak geçti benden dalğa geçer gibi hafta içi tekrar gelin dedi. Firmadan bir yetkili bile müşteri ile görüşmeyi değerli bulmuyor anladığım beni ikinci bir gün kapı kapı dolaştıracaksınız. Üstüne utanmayıp taahütümden ceza çıkarıp ödüceksiniz diyemi zorluyorsunuz?
   Yeni müşteri olacaklara tavsiyem çok kurumsal firma olduğundan müşterilerini kapı kapı dolaştırıp şikayet için anket doldurtuyorlar. Dikkat edin.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   TTNETİN AÇILIMI TÜRK TELEKOM NET

  4. SDN Okuru dedi ki:

   turktelekom turkcell ve vadafone yurt dışı paketlerini çözdü sizde hala 1 gb 360 tl

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Teknoloji çağındayız , ne hat çekiyor ne de internete girebiliyoruz! Bu nedir böyle? Avea telekomla birleşti. Önce paramızı yükledik konuşamadan sıfırlandı. Son günlerde de hat çekmiyor alt yapı sorunu var. Paramızla rezil olmak böyle birşey galiba! Alt yapıyı oluşturmadan birleşmeydiler! Artık başka hatta geçmenin zamanı çoktan geldi! Acil bir durum olsa avea/telekom hakkımı nasıl ödeyecek bilmiyorum. Artık kimse bana doğru düzgün ulaşamıyor!

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Vodafon sehir icinde bile cekmiyor tt geceyim dedim burada yazılanlara okuyunca vaz geçtim pahalı olsun Turkcell olsun sinir olmayalım

  7. SDN Okuru dedi ki:

   ŞEBEKE SORUNU O YÜZDEN AVEA NAPARSA YAPSIN

  8. SDN Okuru dedi ki:

   türk telekom ucuz ama çekmiyor turkcel pahalı ama çekiyor

  9. SDN Okuru dedi ki:

   İşin kotu tarafı olumsuz yorumlara karşı hala kendilerini degistirememeleri

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben ttnet ten telefon alicam yanlız ev internettine alicam avea falan değil zaten almam alayimmi arkadaş lar.

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Telekom ilk günüm su an memnun değilim internet sıkıntılı böyle devam ederse eski operatörume döne bilirim

  " Avea, Türk Telekom Oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea, Türk Telekom Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea, Türk Telekom Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "