Okunma

Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi


19 Ocak 2012 Perşembe 11:36
Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea’nın, faturalı ve faturasız tüm abonelerinin kullanımına sunduğu Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile aile hekimleri artık mesleklerine ilişkin en güncel duyuru, genelge ve haberleri mobil olarak takip edebiliyorlar.

Aile hekimleri; ‘‘HEKIM’’ yazıp 7075’e göndererek, haftalık sadece 0,99 TL ücret karşılığında; duyuru, genelge ve haberleri, cep telefonlarına SMS olarak alabiliyorlar. Avea’nın bu yeni servisine, tüm sağlık profesyonelinin yanı sıra Avea aboneleri de üye olabiliyor.

Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile; hekimlerin her zaman her yerde bilgiye bir SMS mesafede olması hedefleniyor.  

Hayatı Avealıya güzel kılmak için, sağlık gibi yaşamın merkezindeki konularda fark yaratan servisler geliştirmeye devam edecek olan Avea, kısa bir süre önce de; “Aile Hekimliği Sorgulama Servisi”ni hayata geçirmişti.

Bilgi İçin: avea.com.tr
Avea Facebook: facebook.com/avea
Avea Twitter: twitter.com/avea
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "