Okunma

Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380


23 Şubat 2012 Perşembe 13:00
Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380

Dünya trendlerini tüketiciye en cazip kampanyalar ile ulaştıran Avea’nın, yeni tam dokunmatik BlackBerry® Curve™ 9380 akıllı telefon kampanyası 22 Şubat 2012 itibariyle başladı.

Yeni BlackBerry Curve 9380; ayda 55 TL’ye, 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketi ile Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları’nda mevcut ve yeni Avea abonelerini bekliyor.

BlackBerry Curve akıllı telefon serisinde BlackBerry Curve 9380, dokunmatik ekrana sahip ilk telefon olarak öne çıkıyor.

BlackBerry Curve ailesi, akıllı telefonları ile kullanıcılarına sağladığı güçlü sosyal deneyim, kullanım kolaylığı ve ufak boyut gibi özelliklerinin yanısıra yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 9380 ile aynı zamanda daha geniş ve tam dokunmatik ekran deneyimi yaşatıyor.

3.2 inç boyutunda hassas, parlak ve yüksek çözünürlüklü ekranı olan BlackBerry Curve 9380, entegre bir mobil sosyal deneyim sunmak amacıyla kullanıcılarıyla BBM™ (BlackBerry® Messenger), Facebook®, Twitter™ gibi sosyal ağ uygulamaları önyüklü olarak buluşuyor.

Yeni akıllı telefonun flaş ve video kayıt özelliğine sahip 5MP kamerası ise kullanıcıların en sevdikleri anları yakalayıp aileleri ve arkadaşları ile anında paylaşabilmelerine olanak sağlıyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı doğrultusunda en iyi cihazları, en etkili kampanyalar ile birleştiren Avea’nın, 2012 yılına yine dikkat çekici bir kampanya ile girdiğinin altını çizen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz;

“BlackBerry Curve 9380’i etkili bir kampanya ile kullanıcılarımıza sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kampanya özellikle 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketiyle, her zaman her yerde online olmak isteyen Avealıların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz” dedi.

BlackBerry Curve 9380 akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

:: BlackBerry Curve 9380 almayı düşünüyor musunuz? Tıklayın, forumumuzda tartışalım.

Bilgi için: avea.com.tr
             facebook.com/avea
             twitter.com/avea
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Del, ñîğğè íå òóäà íàïèñàë

 2. SDN Okuru dedi ki:

  çàğàáîòàòü ñèäÿ ñ ğåáåíêîì

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ğàáîòà â êàëèíèíãğàäå ïî ñîâìåñòèòåëüñòâó

 4. SDN Okuru dedi ki:
 5. SDN Okuru dedi ki:

  Õî÷åòñÿ ñìîòğåòü âèäåî èëè ôèëüìû íà ñâî¸ì ìîáèëüíîì (N95).
  Êàêóş ïğîãó ïîñîâåòóåòå äëÿ êîíâåğòàöèè â ìîáèëüíûé ôîğìàò, ÷òîáû áûëî õîğîøåå êà÷åñòâî.
  Âîò, íàïğèìåğ àğõèâ ñ ôèëüìàìè, õîòåëîñü ïğèìåğíî ïîõîæåãî êà÷åñòâà.
  Äîïóñòèì, òàêîé ôèëüì

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Linke tıklayınca BB Curve 9360 a gidiyor? Link yanlış: *****

 7. SDN Okuru dedi ki:

  şu operatörlerin de 24 ay olayına hastayım. 24 aya muhtemelen o telefonun ismi bile unutulcak, yazılım desteği kalırsa ne ala 🙂 sen hala 24 ay bağlamaya çalışıyorsun milleti 🙂 24 ay sonra satsan para etmez atsan kıyamazsın 🙂

" Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Bir İlk Daha: BB Curve 9380 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "