Okunma

Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi


25 Kasım 2013 Pazartesi 10:29
Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi

Avea, iş hayatının profesyonelleri “Beyaz Yakalılar” için de “Pazartesi Sendromu”ndan yola çıkarak, haftaya keyifli bir başlangıç için bir dizi aktivite hazırladı.

Aktivitelerden ilkinde Avea, Ümraniye Akkom Cessas, Maslak Noramin Plaza, Hürriyet Gazetesi ve Avea Maçka ofislerindeki çalışanlara Lavazza’dan özel kahve ikramı yaptı. 

Avea Bireysel Segment Yönetimi Direktörü Zeynep Emre Manço, beyaz yakalılara özel Pazartesileri yapılacak aktivitelerle, çalışanların yeni haftaya daha keyifli bir şekilde başlamalarına katkı sağlamayı hedeflediklerini ve bu kapsamda kendilerine hoş sürprizler hazırladıklarını söyledi:

“Özellikle büyükşehirlerin hızlı ve temposu yüksek çalışma ortamlarında “Pazartesi Sendromu” diye tanımladığımız bir gerçek var. Haftanın ilk iş gününde, çalışanlar, işlere uyum ve odaklanmada mutlaka zorluklar yaşıyor.

Bu nedenle çalışanların ofislerinde kendilerine yapacağımız küçük ikramlar ve farklı aktivitelerle hem molalarına keyif katmayı hem de yeni haftaya daha hoş bir duygu ile başlamalarını hedefledik.

İş dünyasının baş döndüren temposu içinde çalışan herkes için, kahve molaları vazgeçilmez anlardandır. Bu yüzden ilk etkinliğimizi plaza çalışanlarına kahve ikramı olarak planladık.

Ümraniye Akkom Cessas, Maslak Noramin Plaza, Hürriyet Gazetesi ve Avea Maçka ofislerindeki çalışanlara kahve ikramı yaptık. Önümüzdeki dönemlerde de gerçekleştireceğimiz birçok farklı sürprizle, çalışanların hayatlarına keyif katmaya devam edeceğiz”

:: İşverenleriniz size böyle küçük sürprizler yapıyor mu?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Avea bu duyarlılığı bayileri ve müşterileri için göstermeyi de düşünüyor mu?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Tebrikler! Turkcell de zamanında böyle şeyler yapardı, Vodafone da dikkate almalı derim.

" Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Çalışanlarına Pazartesi Sürprizi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "