Okunma

Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi


27 Ekim 2011 Perşembe 11:05
Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi

2011 yılında sesli yanıt sistemleri ve online işlemler kanallarında birçok yeni servisi hayata geçiren Avea; sesli yanıt sisteminde tercihe göre özel bir menü oluşturulabilmesine olanak tanıyan Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi‘ni kullanıma sundu.

Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi‘ni müşteri hizmetleri stratejileri doğrultusunda geliştiren Avea; böylece tüm kanallardan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan eşsiz müşteri deneyimi için, self servis kanallarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Türkiye’de ilk ve tek olarak Avea tarafından hayata geçirilen Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi ile Avealılar, en çok kullandıkları menülerden yola çıkarak kendilerine özgü menü tasarımını yaratabiliyorlar.

Avea Esnek Sesli Yanıt sistemin Ar-Ge Merkezi‘nde tamamen kendi iç kaynaklarıyla geliştirildiği noktasına dikkat çeken Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat şunları söyledi:

“Avea olarak her zaman müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına doğrudan etki edecek proaktif çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Artık müşterilerimiz, çağrı merkezimizde; ilgileri dışında kalan menüleri dinlemelerine gerek kalmaksızın, Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’nden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları hizmeti daha hızlı alabilecekler. Avea Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiğimiz, bir benzeri daha olmayan bu yenilikçi servis sayesinde müşterilerimiz; Avea servislerinden en hızlı, en kolay ve en etkili şekilde yararlanma ayrıcalığını elde edecek” dedi.

Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi‘nden yararlanmak isteyen Avealılar, servis tanımlamalarını; Avea online işlem merkezi veya Avea sesli yanıt sistemi ile şahsen ya da müşteri temsilcileri yardımıyla gerçekleştirebilecekler. Faturalı ve faturasız Avea hat sahipleri; ayrıca dilediklerinde Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi ile oluşturdukları kişisel menü tercihlerini de yeniden düzenleyebilme imkanına da sahip olacaklar.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şahane bir servis olmuş. Yapanları tebrik ediyorum

" Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "