Okunma

Avea’dan Kültür Başkenti İstanbul’a Katkı


14 Mayıs 2009 Perşembe 09:55
Avea’dan Kültür Başkenti İstanbul’a Katkı

Avea, İstanbul’un sahip olduğu dünya kültür mirasının tüm zenginliğiyle Avrupa’yla paylaşılmasına imkan sağlayacak ve uluslararası alanda ününü pekiştirecek ‘İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti’ projesinin çözüm ortağı olarak projeye destek veriyor.


İstanbul 2010 resmi sitesi.

Avea, 2009 Ocak ayından itibaren devam eden çözüm ortaklığı çerçevesinde, projeyi yürüten İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’na ücretsiz yüzlerce kurumsal hat ve cep telefonu sağlıyor. Bu kapsamda Ajans’ın kurumsal hatlarının fatura bedelleri de Avea tarafından karşılanıyor. Yürütülen çalışmalarla ilgili bilgilere istanbul2010.org adresinden ulaşılabiliyor.

:: İstanbul 2010’la ilgili denk geldiğiniz çalışmalar neler?

Bilgi için: Avea
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Kültür Başkenti İstanbul’a Katkı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Kültür Başkenti İstanbul’a Katkı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Kültür Başkenti İstanbul’a Katkı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "