Okunma

Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması


21 Nisan 2014 Pazartesi 08:30
Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması

Avea; Türkiye’de açılan ilk ve tek Apple Store olma özelliğine sahip İstanbul Zorlu Center’daki Apple mağazasında kullanılan Avea Mobil Bayim Uygulaması’yla ilginç bir gelişmenin önünü açtı. Apple Store’daki satış temsilcilerini, Avea müşterilerine ait tüm satış işlemlerini iPad üzerinden yapabilme yeteneğine kavuşturan Avea, Mobil Bayim Uygulaması’yla Apple Store’da bu yetkinliği sağlayan tek operatör oldu.

Avea Mobil Bayim Uygulaması ile Apple Store’daki müşteri işlemleri çok hızlı ve pratik

Avealıların Apple Store’daki satış işlemlerinin Apple’ın tek kullanıcı /şifre isteğiyle gerçekleştirilmesini sağlayan Avea Mobil Bayim Uygulaması; aynı zamanda Safari kullanımı, tarayıcı kullanmadan Numara Taşıma işlemi yapabilme ve işlemler için QR kod oluşturma taleplerini de karşılayacak şekilde tasarlandı.

Avea Çözüm Grubu tarafından geliştirilen uygulama; mobil özelliğiyle internet bağlantısı olan herhangi bir yerden, bireysel satış işlemlerinin rahatça yapılabilmesine olanak verirken; fotoğraf çekme özelliğiyle de tarayıcıya olan bağımlılığı ortadan kaldırıyor.

Avea tarafından, güvenlik ve kullanılabilirlik kriterleriyle geliştirilen Avea Mobil Bayim Uygulaması, ilgili tüm evrakların tarayıcı yerine iPad kamerasıyla fotoğraflarının çekilerek Avea Müşteri Hizmetleri’ne gönderilmesi sayesinde tüm numara taşıma işlemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasına da imkan veriyor.

Uygulama, Avea bayileri tarafından kullanılan abone uygulamasına bağlanarak, yeni abonelik işlemlerinin yanı sıra Numara Taşıma Başvurusu ve aktivasyon süreçlerinin de rahatça tamamlanmasını sağlıyor.

:: Avea Mobil Bayim Uygulaması’nı nasıl buldunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bulamadık ki Öyle Bir Uygulama Yok Store Da

" Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Mobil Bayim Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "