Okunma

AVEA’dan MÜSİAD’a Özel Tarife


15 Temmuz 2011 Cuma 13:00
AVEA’dan MÜSİAD’a Özel Tarife

Müşterilerine sunduğu yenilikçi ve avantajlı kampanyalarıyla öne çıkan AveaBiz, kurduğu güçlü iş ortaklıklarına bir yenisini daha ekledi. AveaBiz‘in, 5500’ü geçen üyesi ve 15 bini aşkın işletmesi ile Türk iş dünyasının en etkin Sivil Toplum Kuruluşu olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile ortaklaşa gerçekleştirdiği proje, 15 Temmuz 2011, Cuma günü gerçekleştirilen protokol imza töreni ile duyuruldu.

MÜSİAD Başkanı Cihad Vardan ve Avea CEO’su Erkan Akdemir‘in sözcülüğünde düzenlenen imza töreninde detayları aktarılan proje; ÖzgürlükBizim, HeryönBizim, AvantajBizim, FırsatBizim ve BizimEkip tarifelerini çok özel avantajlarla MÜSİAD üyesi şirketlere sunuyor.

MÜSİAD Başkanı Cihad Vardan projeyle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Üyelerimizin işletme maliyetlerini azaltmak amacıyla yapmış olduğumuz kurumsal iş birliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledik. MÜSİAD olarak, Türkiye’nin dinamik GSM operatörü Avea ile geniş iletişim ağımıza ayrıcalıklı seçenekler sunan bu projeyi gerçekleştiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede üyelerimizin, AveaBiz fırsatlarından yararlanarak iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacaklarına gönülden inanıyoruz” dedi.

Avea’nın gerçekleştirdiği etkili ortaklıkların altını çizen Avea CEO’su Erkan Akdemir, “AveaBiz olarak, her zaman için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak; dinamik, yenilikçi ve çok avantajlı kampanya ve projeler geliştirmek, bizim en önemli önceliğimiz. Bu doğrultuda oluşturduğumuz iş ortaklıkları, projelerimizin etkinliğini ve gücünü pekiştirmek adına çok büyük önem taşıyor. MÜSİAD gibi Türkiye iş dünyasına yön veren, lider çatı kuruluşlarından biriyle kurduğumuz işbirliğinden dolayı duyduğumuz mutluluğu paylaşmak istiyoruz. Bu ortaklık ile, MÜSİAD üyesi kurumsal müşterilerimize sunduğumuz avantajlar ve ayrıcalıklar sayesinde, müşterilerimizin iletişim kalitesini daha da arttıracağımıza eminim” dedi. 

Fırsatlardan yararlanmak isteyen şirketler, kendilerine en yakın AveaBiz Kurumsal Teknoloji Merkezine başvurarak kampanyaya dahil olabiliyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye, www.avea.com.tr adresi üzerinden ulaşmak mümkün.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AVEA’dan MÜSİAD’a Özel Tarife konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AVEA’dan MÜSİAD’a Özel Tarife ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AVEA’dan MÜSİAD’a Özel Tarife ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "