Okunma

Avea’dan Pazarlama Çözümü


24 Ekim 2014 Cuma 11:51
Avea’dan Pazarlama Çözümü

Avea’nın markalara sunduğu yeni mobil pazarlama ürünü, özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara maliyet avantajı sağlarken, hedef kitleleriyle daha iyi iletişim kurma, ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve bu sayede satışlarını arttırma imkânı sunuyor.

Avea’nın mikro lokasyon bazlı reklam servisi kapsamında, mağaza sahipleri, yerleştirildiği noktadan 50 metre çapına kadar sinyal alan ürün ile, Avealı kullanıcıları tespit edebiliyor ve onlara, bulundukları reyonda sunulan avantaj ve kampanyalar hakkında kısa mesaj aracılığıyla bilgilendirme yapabiliyor.

Lokasyon bazlı SMS gönderiminden farklı olarak, çok daha küçük bir alanda bulunan bireylere ulaşılmasına imkân veren mikro lokasyon bazlı ürün sayesinde tüketicilere, mağaza içinde bulundukları bölümler özelinde SMS gönderilebiliyor ve bu sayede müşteriler kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabiliyor. 

:: Avea’nın  bu uygulaması ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Avea’dan Pazarlama Çözümü”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ben o reklamcıların hepsini Allah’a havale ediyorum. İçine ettiler tüm haberleşme araçlarının…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Turkcell yapmıştı ki 😀

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Cekmeyen sebekenle mutluluklar sana.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Müşteri bilgilerini paylaşmak demek karşı çıkılmalı

" Avea’dan Pazarlama Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Pazarlama Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Pazarlama Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "