Okunma

Avea’dan Sandy Kasırgasına Karşı Hareket


02 Kasım 2012 Cuma 14:10
Avea’dan Sandy Kasırgasına Karşı Hareket

Amerika’daki tüm Avea müşterilerine, iletişim sorunu yaşamamalarını sağlamak için bölge ayırımı yapılmaksızın 100 TL yükleme ve indirim yapıldı.

ABD’de yaşanan felaketin ardından harekete geçen Avea; ülkede bulunan ve yaşayan müşterilerinin iletişim sorunu yaşamaması için, onları yalnız bırakmadı. Avea, Amerika’yı etkisi altına alarak tüm hayatı felç eden Sandy Kasırgası sonrası ülkede bulunan Avealılarla temasa geçilerek onların rahatça haberleşmelerini sağlayabilmesi için harekete geçti.

Faturasız ve faturalı Avea müşterilerine bölge ayırımı yapılmaksızın, yakınlarıyla rahatça haberleşebilmeleri için 100TL’lik kullanım hakkı tanımlandı. Faturalı müşterilere 100TL fatura indirimi, faturasız müşterilere ise 100TL ücretsiz yükleme yapıldı. Sonrasında indirim/yükleme verilen müşterilere SMS ile bilgilendirme de gerçekleştirildi.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Sandy Kasırgasına Karşı Hareket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Sandy Kasırgasına Karşı Hareket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Sandy Kasırgasına Karşı Hareket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "