Okunma

Avea’dan Sosyal Sorumluluk Örneği


11 Nisan 2009 Cumartesi 23:09
Avea’dan Sosyal Sorumluluk Örneği

Sivil Toplum – Gönüllülük Eğitimi ve Sosyal Sorumluluk Proje Yönetimi Eğitimi başlıklarında iki e-eğitim programı hazırlayan Avea, gönüllülük hakkında farkındalık yaratmayı ve daha verimli çalışmak isteyen gönüllülerin; toplum, gönüllülük, proje yönetimi gibi temel kavramlar hakkında bilgilerini artırmayı hedefliyor.

Eğitimlerin içeriği, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) bünyesinde verilen Mavi Anahtar ve Kırmızı Anahtar eğitim içerikleri üzerinde TOG eğitmenleri ile beraber yeniden çalıştırılarak hazırlandı. Ortalama 45 dakikalık eğitimlerin içeriğine myenocta.com/download/content/avea.html adresinden, aveakampus.com adresindeki Aveakampüs eğitim kataloğundan ya da aveakampüste Topluma Katkı bölümünden herkes ulaşabiliyor.

Bilgi için:
Avea
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Sosyal Sorumluluk Örneği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Sosyal Sorumluluk Örneği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Sosyal Sorumluluk Örneği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "