Okunma

Avea’dan Türkiye’nin İlk Tramvay Bayisi


29 Ocak 2012 Pazar 12:03
Avea’dan Türkiye’nin İlk Tramvay Bayisi

Avea’nın Beyoğlu tramvayına entegre olarak uyguladığı “Trambayi”, Beyoğlu’nda yaptığı seferler ile büyük ilgi topladı.  

Avea’nın yenilenen bayi konseptine ve hızla artan bayi ağına yönelik detaylar içeren “Trambayi”, Beyoğlu-Tünel güzergâhında, 14-15-20-21-22-23-24 Ocak tarihlerinde, en yoğun saatlerde gerçekleştirdiği seferler ile binlerce yolcuya ev sahipliği yaptı.

Avea Pazarlama Direktörü Sinem Üner Ünsal; “GSM pazarı, günümüz itibariyle ülkenin en canlı ve dinamik pazarlarından biri olarak konumlanıyor. Avea olarak, hem sunduğumuz ürün, servis ve hizmetlerimizle hem de iletişim tonumuzla farklılaşan ve öne çıkan işlere imza atmak için çalışıyoruz.”

“Markanın müşterilerle buluşmasında birbirini besleyen farklı platformlar olması da marka sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Bundan yola çıkarak, açıkhava reklamlarını da mümkün olan en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz.”

“Yenilenen bayi konseptimizi ve hızla artan bayi ağımızı anlatan yaratıcı “Trambayi” çalışmamız ile; tüketiciye direkt olarak dokunarak çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

avea.com.tr
facebook.com/avea
twitter.com/avea
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Türkiye’nin İlk Tramvay Bayisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Türkiye’nin İlk Tramvay Bayisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Türkiye’nin İlk Tramvay Bayisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "